Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az álom jelentheti az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az álom jelentheti az, hogy túl vagyok rajta?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba sokáig. De ez igazából plátói szerelem volt. Nem igazán ismertem, de nagyon szép lány. A külseje megfogott és felruháztam magamba a legjobb tulajdonságokkal. Aminek persze köze nem volt a valósághoz. A lány könnyű vérű, tiszteletlen, bunkó és folytathatnám. Én mégis 2 évig szerelmes voltam ebbe a kialakított képbe. A kikosarazások sem vették el a kedvem. Hittem, hogy egymásnak vagyunk teremtve. A szememet a legjobb barátom és egy incidens nyitotta fel. A lánnyal már nem beszélünk és nem is találkozunk. Tegnap, viszont azt álmondtam, hogy valaki azt mondja nekem, még szeretem ezt a lányt. Erre Ő megjelent és vigyorgott a képembe, mert még mindig nem vagyok túl rajta. Én mondtam a lánynak, hogy nem szeretem. Erre ő elkezdett üvölteni mérgesen, higy hazudok és még szeretem. Én pedig közöltem vele, hogy nem értettem, miként szerethettem belé és meg sem érdemelte, mert rossz ember. Ekkor ébredtem fel. Ez az álom jelentheti azt, hogy túl vagyok rajta? 20f

2014. márc. 17. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érzed,hogy túl vagy-e rajta?:) Jelentheti na, hát most Úristen!!:D
2014. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!