Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értem én, hogy egy kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem én, hogy egy kapcsolatért dolgozni kell. De hogy egy kapcsolathoz találjon valaki párt az szerencse, valami jutalom vagy mi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedni kell kereni és nem feladni !:)
2014. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga a párkapcsolat a jutalom. :D
2014. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lehet átok is egy rossz kapcsolat :)
2014. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy kifele ne egy elesett, gyámolításra szoruló embert mutass. Sokszor látom és tapasztalom, hogy az egész világban csalódott, mélabús hangulattal akar elég sok ember párt keresni. Amikor éppen én is nagyon szeretnék valakit, sokszor azért választom a magányt (amiben egyébként jól megvagyok), mert nem akarok valakinek a pótanyja, a gyámolítója lenni. Ha azt érezteted egy nővel, hogy amúgy nem vagy rászorulva érzelmileg egy kapcsolatra, jól megvagy egyedül is, meg amúgy is elégedett ember vagy - nem fogod tudni levakarni magadról.
2014. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, jutalom.:)
2014. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!