Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy kis bűntudatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy kis bűntudatom?

Figyelt kérdés
Hát már jó ideje nincs barátnőm tehát szingli vagyok,de az ex barátnőmmel tartom a kapcsolatot,szoktunk sétálni,meg néha filmezni meg ilyenek,de már majd egy éve volt a szakítás,és most én hülye fogom a fejem,mert nem rég lefeküdtem egy csajjal bár meg is bántam,nem nekem való ez a kalandozás de szingli vagyok de mégis bánt a bűntudat senkit nem csaltam meg.

2014. febr. 12. 21:51
 1/4 Moszuke ***** válasza:

hát leírtad miért van. mert nem vagy te ilyen egy éjszakás kalandor... és emiatt van bűntudatod, hogy a lányt átverted aki nem szolgált rá.

ha tévedek majd vki kijavít.

2014. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen lányt vertem át?Nem vertem át senkit csak lefeküdtem egy lánnyal és rá jöttem nem nekem való a kalandozás életemben 1 kezemen meg számolom mennyit kalandoztam,hát nem sokat,és annyit írtam még hogy tartom az exemmel a kapcsolatot de nem járunk mert anno szakított,sosem csaltam meg és nem is akartam,most szingli vagyok mégis bűntudatom van.
2014. febr. 12. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
mert még szereted az exed,és nem léptél túl rajta.neked még olyan talán,mintha együtt lennétek,hiszen találkozgatni is szoktatok,ezért van bűntudatod.
2014. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most meg fogadtam inkább nem szexelek,most rá döbbentett ez a kaland hogy nem nekem való ez ,pedig tényleg nem kalandoztam sokat életem során.
2014. febr. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!