Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, mennyire lényeges/fonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire lényeges/fontos nektek, h a barátnőtöknek legyen jogosítványa?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés. Számít h legalább autót tudjon vezetni? Vagy ez egy teljesen lényegtelen, mellékes dolog?

2014. márc. 18. 19:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

10-es, kicsit általánosítottam, lehet tényleg hülye kérdés.

Akkor konkretizálom: az olyan fiúk, akiknek megszállott hobbijuk a motor és autóvezetés, mennyire kell h ez közös pont legyen a barátnővel?

2014. márc. 18. 20:11
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A "megszállott" srácoknak se fontos szerintem.
2014. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
legyen jó se*gge! na az fontos! jogosítvány számít-e? komoly a kérdés? :D
2014. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van jogsija, ha nem tud vezetni.Ha meg is szerzed a jogsit még nagyon sok km-t kell levezetned, hogy azt mondhasd, hogy tudsz vezetni.Tehát ha autómániás lennék és ez fontos lenne számomra (ha egyáltalán létezik ilyen ember) akkor nem a papírra lennék kíváncsi hanem, hogy ténylegesen tudsz e vezetni.(erre pedig fent már kitértem)

A tesóm is megszerezte a jogsit,nem is mer és nem is tud vezetni.Szóval abszolút nem számít semmit 1 papír.Az ember nem azért jön össze vkivel mert ilyen vagy olyan képesítései vannak.Akár feltehetted volna úgy is a kérdést h azok a férfiak akik diplomát szereztek elvárják e a barátnőjüktől hogy neki is legyen 1.

Hülyeség.Nem számít semmit.Csak szeressen és ne legyen sötét.

2014. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy a papír semmit nem számít...engem pl. igencsak zavarna egy férfiban ha nincs jogsija/nem vezet..
2014. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 es koszi. Megerositetted a velemenyem
2014. márc. 18. 22:00
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem motorom van, autózni nem szeretek ezért nincs is, de volt már autós barátnőm pár hónapig, egyszer elaludtam és a város másik végébe kellett menni egy alkatrészért amit időre kellett volna elhoznom, és mivel otthon pihent influenzával, volt olyan kedves és elvitt.
2014. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21:24 te valahogy nagyon el vagy tájolódva.Senki nem beszélt/írt itt a férfiakról.Te lehet nőként elvárod, h a pasidnak legyen jogsija, h legyen aki furikázza a hátsó feled ide vagy oda,de fordítva ezt nem várja el tőled a másik nem.
2014. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszra reagáltam azzal, hogy azért van amikor számít a papír..de mindegy, nem magyarázkodom.

Amúgy nem azért, mert elvárom, h furikázzák a hátsómat, ugyanis el tudom furikázni saját magamat..egyszerűen csak ez a dolog valahogy hozzátartozik a férfiassághoz...szerintem.

2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a kielégítő válaszokat! :)
2014. márc. 23. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!