Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar hízókúrázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hízókúrázni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár hete hagyta abba a táncolást, amit már kislánykora óta csinál (most 19 éves), mert a fősuli mellé nem fér bele.


Azt mondja, tök nagy szabadság, hogy miután évekig szigorúan vették, hogy diétával tartsa az alakját, most végre nem szól bele senki, hogy mennyit eszik.


De pár napja azt modnta, hogy ha nem zavar engem, akkor szeretne hízni. Nem csak amennyi magától feljön, hanem szándékosan kicsit többet, mert a sok év soványkodás után szeretne végre nőiesen telt lenni.


Kicsit meglepődtem, de tiszteletben tartom, ha ezt szeretné. Nem fog túlzásba esni? Nem miattam, maga miatt. Nem fogja megbánni?


Láttatok már ilyet?


2014. márc. 18. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
...Te azt el sem tudod Képzelni, milyen fantasztikus, amikor szabadon ehetsz...
2014. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már aki túl sokat szedett fel és abszolút nem figyelt oda magára, és olyan is volt már mint te, aki így gondolkodott és bizony ment már szét emiatt kapcsolat is.
2014. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes szerintem, ha hízni szeretne, ha szinte minden pasi azt mondja, hogy jobban szereti, ha egy lányon van mit fogni. Én is vékony vagyok (éppen az a kategória, ami a normális és a vékony között van), de én mondjuk nem is nagyon bírok hízni, és egyszerűen borzasztó, amikor az ilyeneket hallom a pasik szájából.

Ha neki ez esik jól, akkor had' csinálja, te meg támogasd. Viszont ne hagyd neki, hogy túlzásba essen :)


18/L

2014. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat aki túlzásba esett. 10kg-ot akart felszedni aztán a végén már +40kg-nál járt. Most meg jár futni de sokat nem ér.
2014. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!