Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyunk együtt, de folyton azt kell hallgatnom, hogy ő,ő,ő, vele mi történik, mit csinál... Hetente jó ha egyszer megkérdezte, milyen napon volt... Nem egyszerű a helyzete, sajnos nem írhatom le hogy miért, de a legnehezebb időkben is mellette voltam, meghallgattam, stb... Tegnap eltűnt fél napra (nem csak tegnap...többször is egész napokra), este írt, rám zúdította, hogy már megint mennyi baja van, és hogy már megint nem lesz semmire ideje, mert kitalált újabb dolgokat, és azokkal fog foglalkozni... Ezen már kicsit kiborultam, és írtam neki, ha ezzel csak le akar koptatni, írja meg. Kérdőjelet küldött vissza. És írta, ma semmiféleképpen nem tudunk találkozni, mi lenne ha én mennék (20 km), de közben tudja, hogy nincsen kocsim, nem tudok menni, és előtte írtam neki, hogy most hajnalban kelek,a szokásosnál jóval korábban. Nem tetszett neki az, hogy nemet mondtam, eddig mindig ugrottam. Meg hogy ki van merülve, miközben 8-9 között kel, nem túl későn fekszik le. Fele annyit se dolgozik mint én. A munkahelye mellett lakik. Nekem is vannak problémáim, bajaim, de sose beszélhetek róla neki, sőt még a pozitív dolgokról sem, arra azt írta, nem az ő dolga, tartsam meg magamnak, nem tartozik rá semmi ami velem kapcsolatos... Dühömben össze vissza írkáltam neki, tudta hogy korán kelek, de még a cseten is megvárakoztatott, és nem válaszolt.
2014. márc. 19. 06:55
 1/8 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy nem tini, hanem közel a 40-hez van.
2014. márc. 19. 06:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Mi az hogy nem tartozik rá, tartsd meg magadnak te jó ég.. Szerintem gondolkozz el rajta hogy ez neked megéri e. Mert ez nem normális, még ha voltak vannak problémái akkor sem.
2014. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt akkor írta, mikor leírtam neki múltkor, hogy sokáig leszek oda, mert fodrászhoz megyek, ha netán nem tudna elérni, és akkor írta nekem, hogy az én dolgom, az én életem... de ő arról is beszámol hogy éppen a fürdőkádba lép be...
2014. márc. 19. 07:12
 4/8 A kérdező kommentje:
eddig még vitatkozni se vitatkoztunk, minden rendben ment, többször is együtt aludtunk, voltak közös programok, jól éreztük magunkat, de ha külön vagyunk, bocsánat hogy ezt írom, le se szar.ja a fejemet...de én foglalkozzak az ő gondjaival. mikor írtam neki, hogy nagyon elfáradtam, mert gyakorlom gépen a kreszt, egész nap, azt is elolvasta, nem válaszolt rá, hogyan tudnék rá támaszkodni nehéz időkben, ha ez sem érdekli?
2014. márc. 19. 07:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon úgy tűnik hogy magán kívül senkivel nem foglalkozik. De szerintem ha ezen nem változtat akkor tönkreteszi a kapcsolatotokat.
2014. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen emberre én nem pazarolnám az időmet
2014. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó hagyjad,tényleg időpazarlás!
2014. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én igénylem azt, hogy napközben is keressen, de ne csak a bajaival, azokkal is lehet, de egy hogy vagy, milyen napod volt nekem is jól esne. vagy reggelt egy jó reggelt, hogy aludtál? ezek annyira nagy elvárások?
2014. márc. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!