Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a realdoll a jövő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a realdoll a jövő? Illetve mikor jön el végre az intelligens emberi robotnő, ami sok jövőbeni filmben szerepel?

Figyelt kérdés

Amerikában már egyre elterjedtebb (igaz még baromi drága kb 1 millió ft) a teljesen élethű, emberi (bőrhatású) tapintású szilikonos műnő (nem guminő!). Én már tapintottam ilyet, és tényleg olyan, mintha egy emberhez érnél. Sokan pozitívan nyilatkoznak róla, és le nem cserélnék már egy igazi nőre. Nem nyafog, nem hisztizik, minden kíánságod teljesíti, nem fáj a feje, nem kell kuncsorogni a szexért, mozgatható, egy a hátránya, hogy (még) nem beszél. Már ha ez hátrány. :D


[link]

[link]

[link]


2014. márc. 19. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyet tényleg csak a totál lúzerek vesznek. Ne haragudj, de ez már mindennek az alja...nem tudom van-e ettől lejjebb...
2014. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van. Miért, pl. az egyedülálló nőknél a vibrátor miben különbözik? Az meg egy műanyag (fém) xar, sokkal kevésbé lúzerebb, igaz...:d

És hidd el, ha olcsó lenne, vennék mint a cukrot! D

2014. márc. 19. 08:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért a vibrátor nem ugyanaz..
2014. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért, de 1 millióért igazi nőt is vehetsz, aki elmosogat, leszop bármikor, ha összevered, hát összevered, kirakhatod az útra strihelni stb.

Annyi h enni kell neki adni.

De egyébként ugyan úgy lesi a kívánságaid!

2014. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es!


Kösd föl magad kérlek...

2014. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. Ezt mondom én is, hogy ennyiért drága, de lesz ez még így sem, ugyanúgy ahogy az LCD tv-k is félmilliókba kerültek anno.

És igen, csak egyszer kell érte fizetni (amikor megveszed), nem hiába tart sok amerikai üzletember inkább már ilyet.

És mondom, teljesen emberi tapintású. Jaa és férfiban is van, mielőtt még valaki megvádol hogy nőgyűlölő vagyok. :P:D

2014. márc. 19. 08:31
 7/13 anonim ***** válasza:
gyengébbeknek ez is jó lesz.
2014. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

üzletemberek ilyet tartanak ?:D azok beteg fszok inkább :D


az beteges ha valaki az emberi kapcsolatok ilyennel pótolja na meg ez hol főz? meg hol kedveskedik?:D


egy millióból meg megveszem akármelyik nőt még rabszolgának is,és az emberi kapcsolat.

2014. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked kérdező nem is baj, ha nem jössz össze senkivel. Legalább garantáltan nem szaporodsz... Szóval biztatlak: spórolj egy ilyenre!
2014. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, te most komolyan összehasonlítasz egy realdoll-t egy igazi nővel?!?

Egy szó: kapcsolat. Adhatnák 100 ft-ért is akkor se helyettesíteni egy igazi nőt. Soha! Egy igazi nővel kapcsolatod van, törődtök egymással,... áh, ha ezt nem érted meg kb semmit sem értesz meg.

Azt meg hogy x év múlva képesek lesznek olyan gépi mesterséges intelligenciát kifejleszteni, ami leszimulál egy igazi nőt... Ez egy kicsit ironikus szerintem. Amikor már nőket építünk magunknak. Én nem tudnám elképzelni az életemet egy robottal (a családalapítás is problémás).

2014. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!