Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire fogadnátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fogadnátok el, ha a barátnőtöknek csak fiú barátai lennének?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is sok csaj haverom van szóval annyira nem zavarna. 24/F
2014. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hisz engem szeret. Ha meg akarna csalnia, ahhoz nem kellenének fiú barátok, találna magának mást ha akarna.
2014. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a parom elfogadja hogy tobb a fiu haverom mint a lany :) es nincs semmi problema
2014. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

akkor csak én voltam eddig szerencsétlen ilyen téren :D


L/20

2014. márc. 19. 10:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Fura lenne. Kérdés, hogy miért alakult ez így?
2014. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak férfi barátaim vannak. A normálisak elfogadták, az idiótákat kirúgtam.
2014. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A párom elfogadja már, de teljesen kiakadt, amikor megtudta hogy egyikkel együtt aludtam, nekem ez mindig megszokott volt, semmi szex, semmi csók, csak elalvás előtt beszélgetés az élet nagy kérdéseiről. A kedvéért erről leszoktam. 18/L
2014. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én kidobtam azt aki nem tudta elfogadni. Nekem nem kell olyan férfi aki nem bízik meg bennem, és magában sem (mármint abban, hogy meg tud tartani engem úgymond:)


A férjem elfogadja a dolgot. Bár nekem csak 2 pasi barátom van, viszont az egyikkel volt szexuális kapcsolatom. Ezzel együtt is megbízik bennem.


A normálisak elfogadják. A féltékeny majmok meg szánalmasak.

2014. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerencsések vagytok csajok! ;)


Nálam nem csak ez a baj, hanem relatív sokat járok vidékre és külföldre munkám kapcsán, van, hogy csak férfi kollégáimmal. Az a baj, ha külön szobát akarok, az jóval drágább, mintha egy 2-3 személyes szobának az árát szétdobjuk. Nyilván hűséges vagyok, ha van valakim és, ha szeretem, akkor csak ő létezik számomra, csak akkor is elég hülyén jön le. Ti belevágnátok így egy kapcsolatba velem, hogy ezt előre tudjátok? vagy milyen megoldás van erre, ha a munkámat semmiképp se akarom otthagyni?

2014. márc. 19. 23:31
 10/15 Jozsika2013 válasza:

Szerintem azert nem ilyen faek egyszerusegu a problema. Azt sajnos el kell fogadni, hogy a ferfi barataid valoszinuleg nem ellenkeznenek, ha szexre kerulne a sor. Es lassuk be, hogy az altalad leirt szituacio, miszerint sok utazas, nincs kulon szoba, stb nagyon veszelyes tud lenni adott esetben, bizalom ide vagy oda. Mindannyian ismerjuk az alkoholmamoros ceges utazasok es rendezvenyek sztorijait, ugyebar.

Sok itt a tizen-huszoneves, akik nagy arccal allapitjak meg, ki a feltekeny majom. Csak azt felejtik el, hogy egyszer ok is lehetnek a szivar rossz vegen. En harmincas eveimet taposo ferfi vagyok feleseggel es gyerekkel immar, es nekem is szamottevo a holgyismeroseim szama. Nehanyrol kiderult, hogy bizony keszenallt volna "megvigasztalni", mikor kicsit rosszabbul mentek a dolgok a parommal. Van olyan is, akivel volt szexualis kapcsolatom, mielott megismertem a felesegem. Nos, a ferfiakra ez hatvanyozottan igaz. Kulonosen akkor, ha epp egyedulallok.

Nincs abban semmi kivetnivalo, ha ferfi barataid vannak. Abban sincs ha korabban valamelyikkel lefekudtel. Ezt egy magaban biztos ferfi elfogadja. Ahogyan csak egy magabiztos ferfi tud rozsaszin inget viselni (felvenni barki fel tudja, de viselni, az mas :)) De azert probald a masik szemevelnis latni a dolgokat. Az meg, hogy egyutt alszotok, semmi szex, csak beszelgetes...ennyire nem lehetsz naiv. Valoszinuleg csak azert nem.volt semmi egyeb, mert a srac egy balfek. Mar elnezest.

Amikor en a huszas eveimben ilyen helyzetbe kerultem, bizony mindent elkovettem annak erdekeben, hogy szex legyen a vege.

Egy szo, mint szaz, ne add fel, azt, aki vagy, a munkadat se, ha szereted. Viszont legy turelmes a baratoddal - de ne a vegtelensegig.

2014. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!