Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, suliban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, suliban van egy lány akivel úgymond sokszor összenézünk. (? )

Figyelt kérdés
Valahogy amint kilépek az udvarra mindig ő jön szembe és rögtön összenézünk és amíg el nem megyünk egymás mellett folyamatosan mélyen 1más szemébe nézünk,aztán látom hogy mosolyog. Bár nem tartom magam helyesnek a szemem mély kék,és sokan szóvá tették,hogy nagyon szép szerintetek csak ennyi fogta meg? Csak kiváncsiságból:)
2014. márc. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
majd egyszer ha jön szembe, köszönj neki kérdezd meg mi a neve,ha tudod akkor kérdezd meg hogy ráér-e suli után, a többit már csak tudod:)
2014. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 liza6789 ***** válasza:
lehet.. de ha nem tetszenél neki akkor nem nézne ennyit rád
2014. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy látom ez tök véletlen,mert jön fel lépcsőn szemben,és pont lefelé néz mikor felfelé pont rám,mintha tudná,hogy jövök vagy nem tudom:) És ez 90%-ban így van, első! ez lesz :)
2014. márc. 7. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujj az a megfogalmazás. Szóval mikor felnéz,akkor egyből rám. :DD
2014. márc. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!