Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy 3. hónpos kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 3. hónpos kapcsolatom ami komoly kapcsolat volt. Majd találkoztunk és mondta hogy ő már nem szeret. Igy egyik naprol a másikra. Néha beszélünk még. De még mindig nagyon szeretem. És most jött egy olyan fiú aki mindent meg tenne értem?

Figyelt kérdés
Már magam sem tudom hogy, mit akarok?? Mit csináljak?? Bele kezdjek ebbe az új kapcsolatba??
2013. júl. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
jobban jársz! Engedjétek el egymást!
2013. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak úgy lehet igazi jövőd ,ha elfelejted őt!
2013. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos kapcsolat még nem olyan komoly, a leírás alapján nem jól ítélted meg, mert nem vetted észre, Te akarod, hogy komoly legyen, ő nem úgy vette

ha Te még érzel valamit iránta és ő meg nem, akkor talán jó lenne távol tartanod Magadat tőle, a másikkal egyenlőre csak beszélgessél, majd alakul N

2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos komoly kapcsolat, grat. Szerintem menj vissza még barbizni kicsit. Gyerek vagy még ezekhez a dolgokhoz.
2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
három hónapos kapcsolat elég messze van a komolytól...
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
számomra az első perctől komoly az a kapcsolat amit annak tervezek és annak szánok ezt nem az idő dönti el hanem az egyén döntése és érzései
2013. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!