Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyannal vagyok bizalmatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyannal vagyok bizalmatlan, akivel nem kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány létemre túl vagyok 3 nagy csalódáson. 2 nagy szerelmem 2 év után hagyott el, mindkettő másik lányért, a harmadik szimplán az első szerelmem volt, azok pedig ugyebár véget érnek. A legutóbbi exem bánt el velem a legjobban talán és ő tette fel a pontot az i-re, hogy végleg elveszítsem minden bizalmam a férfiak iránt, pedig újból rámtalált a szerelem és mindenki azt mondja -illetve én is így érzem- hogy nincs okom bizalmatlannak lenni. Furán hangzik, de tudom, hogy nem kéne, de nem tudom mit tegyek, mert mindig ott motoszkál a fejemben a gondolat, hogy mi van ha? Szerencsére ezt a párom nem nagyon érzékeli, mivel nem is ad okot a féltékenykedésre vagy bármi másra, de nagyon félek, hogy megint bizalmat adok és pofont kapok cserébe. Nem szeretném így élni az életem, már nagyon zavar, főleg, hogy nincs alapja. Mit tehetnék ellene?
2014. márc. 19. 23:43
 1/4 viktorvarga ***** válasza:
ha egy 22 éves nőt nem becsülnek meg a faszik.akkor ott valami gáz lehet.(veled)
2014. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán több gyengédségre, törődésre és romantikázásra van szükséged a pároddal!
2014. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elárulom,hogy egy huszonéves nőt azért nem becsülnek meg a pasik,mert fiatal,naiv,és ki lehet használni,tehát elsősorban az ő gondolkodásuk a görény.Ami nem a csaj hibája.Az sem,hogy ennek a korosztálynak a döntő többségű féfitagja még arra megy,hogy,minnél több nőt megdugjon,emiatt gerinctelenül viselkedik sokszor.Ez a jellemtelen viselkedés szintén nem a csaj hibája.Hogy ezenfelül ő a kapcsolataiban mit hibázott,azt nem tudom,mert nem ismerem,mindenesetre nem kéne ítélkezni!

A kérdésre:belül,magadban kéne rendet raknod,hogy önbizalmad legyen.Magadat kell első körben tisztelned,becsülnöd,szeretned.Ezután fogsz csak tudni másokban bízni.Tudatosítanod kell magadban,hogy ugyanolyan értékes és szerethető ember vagy,mint mások.

2014. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 viktorvarga ***** válasza:

énmeg elárulom neked hogy 1 huszon éves nő nem gyerek,álltalában a legtöbb nő ekkor szül,komoly kapcsolatba kezd,megkomolyodik.a férfiak az ilyen korú nőket keresik.ha nemtud elkelni:) egy 24 éves nő vagy csúnya,vagy qrva,vagy bolond.hateccik ha nem.

(tapasztalatból:aki ezta szót használja h "párom"az gázos eleve)38f

2014. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!