Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk az exemmel. Rosszul váltunk el, becsaptam őt. Azóta egy szót sem beszéltünk, de mostanában arra szoktam gondolni, hogy megkérdezném, mi van vele, majdcsak nem haragszik már rám annyira. Sokat változtam azóta, biztosan ő is, mindketten túl vagyunk 1-1 komoly kapcsolaton mióta szakítottunk.

Rossz ötlet lenne neki dobni egy üzenetet, amiben megkérdezem, hogy mi a helyzet vele? Mégiscsak együtt voltunk én meg kíváncsi vagyok rá, ennyi idő után.



2014. márc. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

3 éve szakítottunk az exemmel, azóta nekem is volt egy komoly kapcsolatom. Együtt is éltünk 2 évig. (csúnya szakítás volt, elhordott mindennek, holott különösebb oka nem volt rá..egyébként is ő akart szakítani)


Nem haragszom már az exemre, de továbbra sem vagyok rá kíváncsi.

2014. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Exnek irni mindig rossz otlet.


Miert? Mert egy kapcsolat az ugye ket dologbol all ossze: egy bizalmas barati viszony plusz szexualis vonzodas.


Ha az elso megvan a masodik nincs, abbol nem lesz kapcsolat, az a haversag, csakbaratsag, stb kategoria.

Ha a masodik van meg az elso nincs az meg a futo kaland, illetve a szakitas.


A ketto kozul a masodik azonnal eldontheto, az elsot nehezebb es idobe telik eldonteni hogy megvan-e.


Ha egyszer szakitasra kerult a sor, egy kapcsolatbol, az tehat azert van mert az elso nem mukodott.


Ez azt jelenti, hogy joval tobb ertelme van exekkel osszejarni kefelgetni, mint megprobalni veluk "baratkozni" (elvegre epp utobbival volt a gond).

2014. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy több baj volt nálunk a szexuális vonzódással (részemről), mint az érzelmekkel... Tehát haveri viszonyt előbb el tudnék képzelni, mint azt, hogy valaha is összejárjak vele "azért"..:/
2014. márc. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!