Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell akkor csinálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell akkor csinálni, ha a barátom édesanyja meghal?

Figyelt kérdés
sajnos a családban még nem volt olyan,hogy valaki meghalt(ha volt is akkor kicsi voltam),és sajnos a barátom édesanyja öngyilkossággal fenyegetőzik és félek hogy bekövetkezik.Ha meghalna,akkor jobb ha a barátom mellett vagyok,vagy hagyjak neki kis időt,hogy egyedül legyen...nem tudom ilyenkor mi a jobb,ahhoz hogy ne menjünk szét ez miatt.Olyat ne irjatok lécci hogy beszélni kell az édesanyjával,mert a barátom nem tud otthon lenni most.Nagyon félek.De remélem nem következik be :(: '( :S
2009. dec. 16. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorúnak tartom,ha a barátod édesanyja így viselkedik,azzal fenyegetve a fiát és a családja tagjait,hogy öngyilkos lesz.Nem mérve fel ezzel,hogy a családnak mekkora fájdalmat okoz.Ha valaki öngyilkos akar lenni,én mindig azt mondom erre,hogy legyen,mert az ő élete,azt csinál,amit akar,de ne tartsa terrorban a családját ez miatt.Különben az édesanyja csak a figyelmet akarja felhívni magára.Biztosan sok gondja van,de soha nem értettem,hogy miért ez a megoldás... Különben a nagypapám is megcsinálta ezt,de nem halt meg.Kimosták a gyomrát.Neki szerencséje volt.Lehet,hogy nem sokat segítettem neked,de szerintem,ha a barátod édesanyja tényleg meg akar halni,akkor előbb-utóbb talál rá módot... sajnos.És szerintem legyél a barátod mellett,vagy legalábbis érezze,hogy bármiben számíthat rád.De nem kell előre eltemetni még senkit.Azért én kívánom,hogy boldogan teljenek az ünnepek a körülményekhez képest!
2009. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,és nem nem akarom előre eltemetni,csak én szeretek mindent előre tudni,felkészültnek lenni.Igen lehet hogy csak felaakrja magára hívni a figyelmet,de sok ember mondja hogy öngyilkos lesz,és mégis megcsinálta.Ugy érzi hogy nem jó anya (nem tudom pontosan hogy mindenáron megakar-e halni) és ezért akarja a fia miatt.De a barátom is meghalna ha az anyja,mert szereti őt.Tudom hogy ilyenkor nem elsősorban a kapcsolatunkról kell beszélni,de a barátom nagyon szeret engem,és örülök,hogy végre találtam egy rendes srácot,mert ő előtte nagyon nagyon sokat szenvedtem,és félek ha megteszi az anyja,akkor a kapcsolatunknak is lőttek....:S:S
2009. dec. 16. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai eset, ha ezt komolyan is gondolja... komolyan.
2009. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én reagáltam először a kérdésedre.szóval most kiderült,hogy a fia miatt... ,mert nem jó anya?!jézusom.Mikor látta utoljára a fiát?és miért gondolja ezt?a fia lop,csal,hazudik,börtönben van?gondolom nem.akkor mit rontott el a nevelésében?és abba miért nem gondol bele,hogy ezzel mekkora fájdalmat okozna a gyerekének?tényleg el kéne vinni egy orvoshoz... ez nem játék.
2009. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó gyerek a fia,csak ugy érzi nem mond el mindent neki.Ha oda megy hozzá h beszéljenek meg ezt azt,akkor a barátom elküldi,mert h ő nem tud vele megbeszélni semmit de mással megtud.Ezzel én is igy vagyok h a szüleimmel nem beszélek meg semmit,de ezek szerint az anyja nagyon érzékeny.A fiának meg az a legnagyobb baja hogy cigizik..:S meg néha későn ér haza,de csak a barátok miatt és miattam .
2009. dec. 16. 11:17
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és a fia 21 éves én 20 vagyok.
2009. dec. 16. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, reméljük nem következik be. A mamája ennyire nem tud elszakadni a fiacskájától... ez tényleg sajnálatos. Szerintem a barátodnak szüksége van egy támaszra, mint mindenkinek nehéz időkben, és ha elég erős vagy, akkor légy mellette.
2009. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha annyira szeretitek egymást és bensőséges a kapcsolatotok akkor mindenképp maradj a fiúval,mert akkor lesz csak igazán szüksége rád.A legundorítóbb dolog lenne ha rossz időkben cserben hagyod és nem adsz neki támaszt.
2009. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogy hagyom magára,nagyon szeretem őt.EZ meg se fordult a fejemben.
2009. dec. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!