Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire voltam fontos neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltam fontos neki szerintetek?

Figyelt kérdés
szakított velem barátnőm pár hete,azzal az indokkal,hogy sok volt a vita,és többször már nem békülünk ki. én sajnos nagy szemétséget csináltam,beszedtem csomó gyógyszert,és ezt megírtam neki. tudom ez aljas dolog volt,de arra vagyok kíváncsi,hogy szeretett egyáltalán? mert azt írta,hogy ezt soha nem bocsájtja meg nekem. azóta,alig ír. megkérdeztem tőle,hogy ennyire fontos voltam neked? meg felőled meg is halhatnék,de nem ad konkrét választ,mindenre csak azt írja,hogy nem veszekszik.
2014. márc. 20. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
szánalmas, hogy begyógyszerezted magad, aztán még az exed orra alá dörgölöd
2014. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fontos voltál neki, de ezek után mit vársz?

Már csak azért se írnék, nehogy megsértselek és megint csinálj valami hülyeséget. Lehet ő is így gondolja.

2014. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hibákat nem mindig másban kell keresni, lehet hogy önmagunkkal van a baj! :/
2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem vagyok tökéletes. de én ha hibázok elismerem,és megpróbálom helyre hozni. a mai lányok viszont kegyetlenek,úgy tudnak haragudni,hogy csak na. de ha ők bántják meg az embert az más,felejtsük el nekik. ő is ígért fűt fát,meg hogy neki senki nem kell már,mindig velem lesz,aztán tessék. óriásit csalódtam benne. a szakításnál is rosszabb az,hogy ilyen lekezelő velem,meg képes kibírni nélkülem. tényleg csajok hogy vagytok erre képesek? sose értem meg.
2014. márc. 20. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de iszonyatosan szánalmas vagy. Én ilyen ember mellett nem bírnék lenni, nemhogy nem bírnám ki nélküle..

Felfogtad mit csináltál? Begyógyszereted magad. Ez nem "hiba", ez elmebetegség. Ilyennel normális ember nem kezd. Szedd össze magad, és ne légy ilyen mimóza. Vagy ha meg akarsz halni, akkor hajrá, tedd szépen csendben, de másokat ne keverj bele lelkiismeretfurdalást okozva, mert az valami iszonyatosan undorító és szánalmas dolog.

Nem tudom mit csinált a csaj, de teljesen érthető hogy így áll hozzád. Én meg sem ismernélek az utcán ezek után. Teljesen jogos.

2014. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akármennyire szerettem valakit, ha egy ilyet írna konkrétan óriásit csalódnék

és ha egy icicpici érzelmem volt még irányába huss mind elmúlna


gyáva emberek viselkednek így, ésn elgondolkodnék mit szerettem benned...mert ekkora jellemtelenséget nehezen viselek

ha öngyilkos akartál volna lenni, akkor rendesen csináltad volna, aztán nem írogatsz hülyeségeket, ez nem szemétség volt, csak kicsinyes bosszú, érzelmi zsarolás..

ha valaha is fontos voltál neki, ezzel elérted, hogy ne legyél többé

2014. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!