Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelt férfi nekem akarta adni a kajáját, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Igazából ő nem tudja, hogy tetszik nekem.

Szoktunk egymásnak köszönni, meg időnként csipkelődve odaszólunk a másiknak, de még konkrétan nem beszélgettünk egymással.

Ma bent kellett maradnom túlórázni, ő pedig ment haza, és ahogy elköszönt, megkérdezte, hogy maradok-e.

Mondtam, hogy igen, erre megállt, és elővett 2 szendvicset, hogy odaadja nekem, megkérdezte, hogy kérem-e, én persze elutasítottam.

Pedig olyan jó lett volna elfogadni, olyan kedves volt tőle.

Szerintetek ez jót jelent?

Megismerkedne velem vajon?


2014. márc. 20. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy férfi neked akarta adni a kajáját???? valamit nagyon tudsz!!!
2014. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit tudhatnék ugyan, hiszen még nem is beszéltünk.
2014. márc. 20. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
a kutyájának is odaadja
2014. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kedveskedni akart, lehet, hogy az első mozdulata volt. El kellett volna fogadnod, és másnap valahogy megköszönni. Ha kávézik, próbáld meg reggel viszonozni a szívességet neki egy kis pohár kávéval, ha rád akar mozdulni, talán rákezd
2014. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fel akar hizlalni, vigyázz.
2014. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem akarta már megenni a kora reggel elkészített megszottyadt szendvicset, amiben órák óta rohad a párizsi és megmelegedett benne a majonéz, de ételt mégsem akart kidobni.
2014. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a 6-osnak lehet igaza,mondjuk ilyen buta nőkkel és se csinálnék mást
2014. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért volnék buta?
2014. márc. 20. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
azért, mert nem fogadtad el. ajándékot nem illik visszautasítani.
2014. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is a 6ossal értek egyet, de tényleg nem értem, hogy ha ennyire bejön a srác, akkor miért nem fogadtad el tőle. úgyse tudta volna meg, ha te sem eszed meg.. :D
2014. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!