Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszait várom?

Figyelt kérdés

Fiúk légyszi képzeljétek magatokat az adott szituációba aztán véleményt kérek:

Van egy barátnőd akivel majd' 2 éve vagytok együtt, egy éve együtt is laktok, a lány most 19 éves, a köztetek lévő hatalmas távolság miatt költöztetek össze. AZ elején minden rendben volt a kapcsolattal de a csaj szex terén nehezen megnyíló típus mert olyan neveltetést kapott miszerint mindig visszafogottnak kell lenni de azért próbálkozik a lány még az orállal is csak nem nagyon megy.

Két év elteltével van egy munkahelyed ahol négy műszakban gürizel a bnőd igyekszik feldobni a nemi életeteket pl úgy h munkából hazatérve gyertyákkal vár fehérneműben de te csak ledobod a holmid és megkérdezed van-e kaja.

Magyarul egy elfásult kapcsolatról lenne szó ahol a pasim már nem nagyon kíván engem pedig én tényleg próbálkozok megtenni mindent ami tőlem telik. Én sokkal többször kívánom a szexet mint ő sokszor visszautasít és ezt nehezen viselem. Mindezek ellenére váltig állítja h imád engem és csak én kellek neki nem akar elveszíteni, közös jövőn álmodozik stb. Fiúk egy ilyen kapcsolatot hogyan tudnék felrázni? Valaki adjon használható ötleteket :/ Nem vagyok duci de edzeni is elkezdtem hátha az imponál neki de nem úgy veszem észre.



2014. márc. 20. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Igen, fiúk válaszait várod.
2014. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jaj azért így írtam mert kérdést kell feltenni.
2014. márc. 20. 23:27
 3/19 anonim ***** válasza:
Vagy a munkanak vagy a kapcsolatnak annyi
2014. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Gondolom a válaszod az intelligencia szinteddel megegyező, hogy idegen lányokat nevezel szajhának.
2014. márc. 20. 23:29
 5/19 anonim ***** válasza:

legjobb takar0dj mar inenn ezekkel a parasszt valaszokkal...szanalom


amugy este ne bants a fiukat ( enis kiakadok amikor iskola utan az anyam egybol kerdezoskodik) szoval reggel amikor alszik szopikald le:) en arra szivesen kelnek fel:DD

2014. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értelmes ötleteket várok, miért viselkedhet így a párom
2014. márc. 20. 23:30
 7/19 anonim ***** válasza:
nem biztos h veled van a baj a szexhez szellemi és testi felfrissültség is kell...
2014. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
"Két év elteltével van egy munkahelyed ahol négy műszakban gürizel" - itt a lényeg. Fáradt, fásult, persze, hogy nem kívánja annyira a szexet. Viszont a jelek szerint szeret, hisz Érted, Értetek gürizik.
2014. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem viszont ez a helyzet nem jó így ahogy van mert megsínyli a kapcsolatunkat. Kértem már hogy keressen kevésbé önsanyargató munkahelyet de egyrészt nincs másrészt mindig csak mondja de nem néz utánna.
2014. márc. 20. 23:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Pedig a jelek szerint máshogy nem tudjátok feloldani a helyzetet. A mai Magyarországon viszont meg kell becsülni, ami van, nem egyszerű munkahelyet találni. Beszéljetek róla és próbálj neki segíteni másik munkahelyet találni! Emellett pedig legyél mellette, támogasd, elvégre kettőtökért dolgozik!
2014. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!