Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszait várom?

Figyelt kérdés

Fiúk légyszi képzeljétek magatokat az adott szituációba aztán véleményt kérek:

Van egy barátnőd akivel majd' 2 éve vagytok együtt, egy éve együtt is laktok, a lány most 19 éves, a köztetek lévő hatalmas távolság miatt költöztetek össze. AZ elején minden rendben volt a kapcsolattal de a csaj szex terén nehezen megnyíló típus mert olyan neveltetést kapott miszerint mindig visszafogottnak kell lenni de azért próbálkozik a lány még az orállal is csak nem nagyon megy.

Két év elteltével van egy munkahelyed ahol négy műszakban gürizel a bnőd igyekszik feldobni a nemi életeteket pl úgy h munkából hazatérve gyertyákkal vár fehérneműben de te csak ledobod a holmid és megkérdezed van-e kaja.

Magyarul egy elfásult kapcsolatról lenne szó ahol a pasim már nem nagyon kíván engem pedig én tényleg próbálkozok megtenni mindent ami tőlem telik. Én sokkal többször kívánom a szexet mint ő sokszor visszautasít és ezt nehezen viselem. Mindezek ellenére váltig állítja h imád engem és csak én kellek neki nem akar elveszíteni, közös jövőn álmodozik stb. Fiúk egy ilyen kapcsolatot hogyan tudnék felrázni? Valaki adjon használható ötleteket :/ Nem vagyok duci de edzeni is elkezdtem hátha az imponál neki de nem úgy veszem észre.



2014. márc. 20. 23:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én támogatom őt mindenben az a baj hogy csak érettségije van így meg pláne nagyon nehéz elhelyezkedni. De nem szeretném hogy tönkretegye magát idegileg és testileg is egy lélekölő gyárban. Az lehet a baj h amikor szabadnapon is van annyira beleszokott ebbe a szerepbe h szabadidejében leül gépezik max egy kis tévézés cigizik 20 percenként hogy mikor egész nap lenne rám ideje akkor is pihenni szeretne tényleg állandóan pihenni. Szabadnapokon sincs kedve kimozdulni beülni egy cukrászdába vagy egy pizzára. Inkább rendel és megeszi a tévé előtt. Sosem kapcsolódik ki. Azt mondja h ő már kibulizta magát és nem akar már de sztem 20 évesen azért biztosan hajtja még a dolog csak nagyon féltékeny típus és nem akar engem ilyen helyre vinni. Ezáltal ugye én sem tudok bulizni egyet. Na mindegy nem ez a lényeg. Arra van ötletetek h szabadnapon mivel vonhatnám jobban magamra a figyelmét?
2014. márc. 20. 23:44
 12/19 anonim ***** válasza:
elsősorban olyan programmal ami neki tetszene.. bármi is az, most neked kell a kedvére tenned azzal amit szeret. vagy vegyél neki olyan dolgot amire régóta fáj a foga.. ilyesmi. főzz vagy süss neki, enni biztos szeret
2014. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát a hasát azt szereti az tény, szoktam neki főzni, én olyasmire gondoltam amitől megjön a kedve az együttléthez és nem úgy h fél óráig könyörögnöm kell neki hogy szakadjon már le a gépről egy kicsit mert itt várom már mióta. Azt szeretném ha egyszer úgy történne a dolog ha érezné benne azt a tüzet amit az elején úgy érzem h már nem kíván engem :S
2014. márc. 21. 00:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Támogatnod kell az mmorpg karrierjében, ajándékozd meg egy ts3 32 slot szerverrel!
2014. márc. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha profán akarok lenni, akkor a reggeli szopás/szex egyszerűen le kell nyűgözze. Ha nem, akkor vége a kapcsolatnak szerintem - ezen lehetne szépíteni, de alapvetően ha egy ilyen intenzív élmény nem indítja be, akkor szinte semmi. (ha egyszer nem jön be, az még nem a világ, de azért 3-4 alkalom után ha még mindig nincs változás, az gáz)

Próbáld meg megmozdítani hétvégén, vond be edzésbe, ha máshogy nem, legalább azt nézze, hogy szabályosan csinálod-e, amit csinálsz. Szerintem egy edző, mozgó nő alapvetően szexi. De próbáld meg elhívni sétálni csak, semmi extra bulizás, csak legyetek együtt figyelemelterelő dolog (tv, számítógép) nélkül.

Ha kaját rendel, akkor ne hagyd, főzz/süss neki te.

Vagy kérdezz tőle bármit, beszélgessetek bármiről, ha másról nem, legalább a legutóbbi választási plakátról, a filmről, amit legutóbb nézett, vagy hogy mi az, amivel játszik számítógépen, tökmindegy, csak beszélgessetek, beszéljen. Itt próbálj nagyon figyelni arra, hogy ő beszéljen többet. Kérdezd meg, mi van a munkahelyén, milyen a meló? Esetleg te el tudnál-e menni oda dolgozni? (ez például érdekes, hogy erre mit reagálna)

2014. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha én is sokat dolgoznék és lenne egy ilyen párom aki igy várna este én simán be adnám a derekam :D 22/F
2014. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én megbeszélném vele hogy nem jó ez így. ha nem változik meg vennék magamnak egy vibrit és előtte csinálnám.
2014. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
@15: Ha már edzés, akkor egy kis meztelen torna vagy jóga biztos jótékony hatással lenne rá.:)
2014. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szoktam előtte edzeni de nem nagyon izgatja sajnos. Az a baj hogy hétvégén is hiába hívom magammal h jöjjön el velem a terembe kicsit mozogjon ő is csináljuk egütt nem ő kivonja magát. A számítógépezős dolgo meg tényleg zavar mert mikor hajnal hatkor hazaér azt le se szarja már bocsi h én még olyankor aludnék, felnyomja a villanyt és az első h beül a gép elé ellenőrzi az online játékot amivel játszik és mindent csak utánna csinál. Próbálkoztam mindennel ha épp gépezik akkor semmi sem fog rajta. Konkrétan fetrenghetek mellette pucéran az ágyon tekerhetem magamat rá is mászhatok.. nem érdekli :/ Bár ma reggel más volt mert ma megkívánt :))))) Sajnos hiába könyörögtem neki már jópár napja ez a vonat elment ugyanis tegnap este jött meg. -.-
2014. márc. 23. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!