Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több évtizedes párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évtizedes párkapcsolatban is fennt lehet tartani a szenvedélyt?

Figyelt kérdés
Amikor már szinte minden helyen,pózban csinálta az ember a párjával utánna még lehet kívánni egymást? Van vmi trükk a szenvdély fenntartására?

2014. márc. 21. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,csak a szeretetet lehet.
2014. márc. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, mert a szenvedély NEM a pózoktól meg helyszinektöl függ, hanem attól, hogy a másikra izgalmas nöként/férfiként nézel.


Mi 25 évi házasság után is bármikor megkívánjuk egymást, elég sokszor, ha csak összenézünk - és utána már ott is a szenvedélyes vágy.

2014. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első írja. Mi 7 éve vagyunk együtt, de már most el van laposodva az a bizonyos szenvedély, pláne, h ő ne akar új dolgokat ki próbálni :/
2014. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi három éve vagyunk együtt, együtt is élünk mai napig kívánjuk egymást. Minden nap szexelünk, kipróbálunk új dolgokat is.
2014. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akár nézd meg korda gyuri balázs klári párost
2014. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak pozitív kivételek, de szerintem nem.
2014. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez a téma engem is érdekel, most 33F vagyok.

Én abban hiszek, hogy az életen át tartó kapcsolathoz fontos, hogy mindig meglegyen az intimitás, ami nem egyből a szexet jelenti természetesen.


A szerelem, szenvedély pedig idővel elmúlhat, de jó, ha olykor visszajön. Periodikusan. Hiszen két szaros pelenka között hajnali 3-kor nem feltétlenül vagyunk szenvedélyesek, de ha mindkét fél tudatosan törekszik arra, hogy a fent tartsa a szenvedélyt, a játékosságot, a tiszteletet(!! ez az alap), akkor a szerelemi feeling időről időre előbújik. Remélhetőleg :)

Olvasd el az Egymásra hangolva c könyvet, ami szintén sokat segíthet a témában.

2014. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!