Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan maradnak azzal az emberrel, akivel elöször szeretkeztek? Ha egy pár nagyon szereti egymást, azt hiszik egy életre szól, mi jöhet majd utólag közbe?

Figyelt kérdés
Ez a tűz idővel kihül? 18 éves lány vagyok.
2008. júl. 23. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez elég sokmindentől függ...

Pl.vannak,akik a szüzességüket nem azzal veszítik el,akivel járnak.Szerintem nem hat ki a kapcsolatra,hogy első szeretkezés volt-e a másik féllel,esetleg annyiban,hogy általában nem az első hónapban fekszenek le,és így tartósabb a kapcsolatuk.

Én azzal a fiúval járok 2 éve,akivel elsőnek szeretkeztem,lehet,hogy kicsit kihűlt a kapcsolatunk,de ez normális is ennyi idő után.

2008. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az általam (személyesen és jól) ismert 20-40 év közötti emberek jelentős részéről tudom, hogy nem maradt azzal, másik részökről nincs ilyen információm, de senkit nem ismerek olyannak, akinél mernék tenni a dologra.

úgyhogy azt mondanám nem jellemző.


persze lehet, hogy csak túl feslett környezetben tengődök és ez egyáltalán nem jellemzi az átlagot.

(ja, és 31 vagyok meg pasi, hogy legyen mihez viszonyítani)

2008. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ritka, de nem elképzelhetetlen

a legjobb barátnőm az első szerelméhez ment hozzá feleségül - a fiúnak is ő volt az első!! 2 tündéri gyerekük van, és nagyon boldogok!

2008. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én közvetlen környezetemben a párok 99%-a a nászéjszakáján szeretkezik először, de együtt is maradnak.


Egyszerűen döntés kérdése, hogy ha szeretsz valakit, nem csalod meg, és nem veszekedsz vele, hanem őt akarod boldoggá tenni. Ezek után, ha a tűz éppen alacsonyabb lángon ég is egy adott pillanatban, nem fog kialudni, hanem újra és újra fellobban.

2008. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!