Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond az, hogy külön megy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, hogy külön megy ma bulizni? Nagyon féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom sosem adott rá okot, hogy féltékeny legyek, magam miatt alakult ki a dolog, mivel 10 kgt híztam kapcsolatunk során. Azóta lefogytam, de ez az alárendelt érzésem megmaradt más nőkkel szemben, akik vékonyabbak, szebbek stb.

Ma elmegy egyedül (barátaival) bulizni, nagyon rosszul érint ez engem. Nem jár gyakran (1-2 alkalommal havonta) és mondta, hogy nem csajozik mert szeret, amit el is hiszek.


Hogy tudnék tenni ez ellen az érzés ellen, hogy ne motoszkáljon ott a kisördög a fejemben?


Biztos vagyok benne, hogy nem csal meg, de nem tudom ezt a dolgot jól kezelni magamban és végigaggódom az éjszakát.

Tanácsokat várok és véleményeket!

Köszönöm szépen! :)



2014. márc. 22. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Buli előtt jól lecidázod vadul és keményen.A buliban rá se fog nézni senkire se.
2014. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy! Csak az ilyen csajoktól meneküljek meg...
2014. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat is kaphatok :) ?
2014. márc. 22. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig az első nem volt olyan rossz válasz...


Mindig mielőtt elmegy a barátom valahova, szexelünk egy jót..vagy csak én dolgozok rajta egy kicsit. Jó, persze ez nem tartja vissza, ha meg akarna csalni, de nekem is jobb érzés és ő is jó kedvvel megy bulizni, szórakozni.


Hogy mit tehetsz? Magaddal kell megvívnod a dolgot. Fogadd el, hogy meghíztál és azt is hogy azóta már leadtad! Hidd el, hogy jó nő vagy és a párod veled akar lenni. Akkor nem leszel féltékeny.

2014. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akármennyire is idióta válasznak tűnik az első, mond valamit :D Szex, vagy bármi ilyen után kevésbé vannak a fiúk beindulva.
2014. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Tegnap sexeltünk egy óriásit, teljesen kivolt a gyönyörtől. :)

Tegnap este elutazott, ma jön haza és egyből haverjával találkozik, szóval idő nem lesz nagyon főleg, hogy vizsgára tanulok.

Viszont hétfőn bedobok megint valami extrát, hogy meglepjem.

Amúgy ez a nehéz igen, hogy magamat elfogadni és hinni abban, hogy nem vagyok rossz nő :)

2014. márc. 22. 08:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Akit meg akarnak csalni, azt meg is fogják.


Gondolj arra, ha kellesz neki,nem csal meg!

2014. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pontosan :)

Soha nem volt rá még jel sem, hogy mást akarna. Csak mostanában veszekedtünk aztán innen jön a kérdés meg az önértékelési gondjaimból.

2014. márc. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!