Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment a barátnőm egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a barátnőm egyedül bulizni, bizom benne de mégis féltékeny vagyok kicsit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a másik hogy tegnap este mondta hogy nem is megy mer nincs kedve, ma meg azt hogy megy, és mivel ö az egyik rendezö ezér ott is KELL maradnia... késöbb meg mondja hogyha nem lesz jó a hangulat meg a zene akkor eljön hozzám, de ha jó lesz akkor nem.. tehát mégse kötelezö ott maradni?!
2008. dec. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne komplikálj, mint egy nő.
2008. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Higgadj mar le.. ha igazan szeret akkor nem csal meg! De szerintem ha rendezo akkor vegig kell maradnia :) csak nyugtatni akart azzal hogy azt mondta hogy ha nem lesz jo a hangulat elmegy hozzad mert nallad szivesebben lenne.. nyugi szerintem szeeret!
2008. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ma tudta meg hogy ő a rendezö? :D
2008. dec. 4. 18:55
 4/5 Srapnel ***** válasza:
Menj el te is bulizni.
2008. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjél vele.

És te kell ismerd őt.Igaz énis mindig féltékeny vagyok ha egyedül megy el valahova apárom, de legbelül tudom, hogy úgysem csal meg.Ha meg nem tudod meggyőzni magad, akkor menjél.

2008. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!