Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a szándéka, mit is szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Zenében közös az ízlésünk ami nálam sokat jelent. MSN-en ismerkedtem meg vele, tőlem 20kmre lakik kb. Elbeszélgetünk, meg el is vagyunk, bár a beszélgetéseinkbe már szinte kényelmetlennek érzem magam hisz annyira csak én szoktam kérdezősködni meg minden, neki még nem volt sok kérdése, de elhívtam egy koncertre ami két hét múlva lesz és azt mondta hogy örömmel elmegy velem. Nemrég voltam a lakhelyén és kérdezte hogy mért nem szóltam neki? És Mivel MSN-en ritkán van küldtem neki egy smst hogy felhívhatom-e erre ő azt írta hogy ha akarom igen. Ez így kelekótyán látszik leírva de ezeknek a fényében most mi lehet a szándéka? Koncertre meg találkozni akar velem, de msnes beszélgetéseink alkalmával kicsit passzív, azaz válasz meg minden szépen csak ő nem kérdez meg néha nem ír vissza. Felhívni persze nem mertem most, inkább írtam neki de az smseimre is csak néhányra ír vissza ami nem rejt magába olyan fontos dolgot. Hozzá kell tennem hogy ő nem az a k*rva aki csak azért jönne össze valakivel, szóval teljesen normális és nem is pózer féle ami nálam külön jó. Most mit akar?
2009. dec. 16. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félénk, és nem igazán tud mit kérdezni:) Épp ezért nem szabad letámadnom, hívd el egyre több helyre magaddal, és a többi majd úgyis alakul:) Biztos szimpi vagy neki, különben nem mondott volna igent a koncertre.
2009. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!