Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy a sokadik. De ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a sokadik. De ez kicsit más. Bővebben lenn?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokmilliomodik ilyen kérdés. Engem is idegesítenek,de végső elkeseredésemben nem tudok mit tenni már, így itt kérdezek, de próbálok egy részletesebb leírást adni a célszemélyről :)


A barátom 21 éves. Közeleg a Karácsony, ami nála egybeesik a névnapjával is. Nem tudok mit venni neki. Ruhát nem vehetek, mert az anyukája ruhaboltos, és hordja neki dögivel. Nem egy parfümös-szaglós fajta, és különben is, kapott már illatszert korábban és még mindig van belőle, így az is kiesik. Olvasni nem szeret, a filmeket/zenéket megszerzi magának - és különben is olyan vegyes ízlése van, hogy két év alatt sem tudtam még kiismerni. Főleg az elektronika, iletve a számítógép érdekli, de előbbihez én nem értek, utóbbihoz pedig magának veszi a cuccokat, mert olyan fene ízlése van, hogy neki csak a drága jó [bár én ezzel nem nagyon értek egyet, de ez nem számít, az ő dolga]. Sapkája, kesztyűje, villanyborotvája, karórája már van. Az ékszereket megint nem szereti.


Vagy két kisebb dologra gondoltam, vagy egy nagyobbra, révén hogy névnapja is lesz. Nem nagyon tudom elereszteni magam, maximum olyan 6-7 ezer forintot tudok rászánni.

Ötleteket várok!

Help Pls!


2009. dec. 16. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk talán főzzél neki valami vacsorát :)

Névnapra meg valami kis csecsebecse

2009. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy doboz csokit, és vetkőzz neki.
2009. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valami személyes tárgyat (tollat, öngyújtót stb.)gravíroztass neki.
2009. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
karácsonyra az egyik ajándékom nekem is egy graviroztatott toll lesz, meg még mellé valami. csak nem tudom mi :S
2009. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék olyan dolgot adni neki, ami nem maradandó, mint pl a csoki. Főzni meg amúgy is szoktam neki :D

Nem dohányzik, és nem nagyon használ tollakat sem, maximum ilyen műanyagot, mert annak nem árt, ha tönkremegy, ugyanis villanyszerelő [bár nem tudom, hogy ebben a szakmában mennyit írkálnak :)]

2009. dec. 17. 08:20
 6/16 anonim válasza:
én is a gravírozásra szavazok, viszont ha nem dohányzik, és tollakat sem nagyon használ akkor vehetsz neki egy karkötőt kis medállal és arra gravíroztass neki vmit. :)
2009. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a szex a legnagyobb ajándék a fiuknak,mindegy mikor hol..
2009. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnél neki valami ruha félét. Biztos jobban fog neki orulni, hogy toled van, mint hogy az anyja viszi neki haza!
2009. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már a karkötős-gravírozós dologra, de nem tudom, be merjem-e vállalni, mert nem egy olyan ékszeres típus...

Viszont van egy szakadt bőr telefntokja, ilyen övretevős... Ahelyett készül már rég újat venni, és arra gondoltam, hogy kerítek neki egy olyat, és a hajtókájára

szereznék egy ilyen kis lapocskát, és arra gravíroztatnék valamit... Idáig oké, de hogy rögzítem oda? :S

Ebben tud valaki valami tippet adni? Vagy hülyeség még az elgondolás is? :S

Ruhát pedig semmiképp nem fogok venni neki, mert így is kidől a szekrényéből a ruhakupac - szó szerint. És mellesleg beszélgettünk már ilyesmiről, mert ő sem tudja, mit adjon nekem [bár neki szerintem könnyebb dolga van], és annyit sikerült megbeszélni, hogy mit NE adjunk egymásnak - és ebben mindkettőnknél benne van a ruha.

A szexet meg ígyis-úgyis megkapja, és soha nem akkor lesz különleges, ha mi akarjuk [pl. Karácsonykor], hanem inkább az egyszerű hétköznapokon :)

2009. dec. 18. 11:00
 10/16 anonim ***** válasza:
ha szereti a számítógépes kütyüket, akkor előfizethetnél neki valamelyik számítógépes újságra. vagy ha van kocsija, akkor abba vegyél valamit, sebváltógomb, vagy dísztárcsa, vagy valami ami szépíti.
2009. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!