Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy a sokadik. De ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a sokadik. De ez kicsit más. Bővebben lenn?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokmilliomodik ilyen kérdés. Engem is idegesítenek,de végső elkeseredésemben nem tudok mit tenni már, így itt kérdezek, de próbálok egy részletesebb leírást adni a célszemélyről :)


A barátom 21 éves. Közeleg a Karácsony, ami nála egybeesik a névnapjával is. Nem tudok mit venni neki. Ruhát nem vehetek, mert az anyukája ruhaboltos, és hordja neki dögivel. Nem egy parfümös-szaglós fajta, és különben is, kapott már illatszert korábban és még mindig van belőle, így az is kiesik. Olvasni nem szeret, a filmeket/zenéket megszerzi magának - és különben is olyan vegyes ízlése van, hogy két év alatt sem tudtam még kiismerni. Főleg az elektronika, iletve a számítógép érdekli, de előbbihez én nem értek, utóbbihoz pedig magának veszi a cuccokat, mert olyan fene ízlése van, hogy neki csak a drága jó [bár én ezzel nem nagyon értek egyet, de ez nem számít, az ő dolga]. Sapkája, kesztyűje, villanyborotvája, karórája már van. Az ékszereket megint nem szereti.


Vagy két kisebb dologra gondoltam, vagy egy nagyobbra, révén hogy névnapja is lesz. Nem nagyon tudom elereszteni magam, maximum olyan 6-7 ezer forintot tudok rászánni.

Ötleteket várok!

Help Pls!


2009. dec. 16. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez a telefontartós ötleted kiváló,...szerintem ha egy komolyabb bőrdíszművesnél nézel utánna, nem valami plázás gagyi helyen, akkor ott tudnak rátenni egy üres lapot amibe gravíroztathatsz,...vagy az is lehet, hogy a bőrbe mebe tudják metszeni a betüket.
2009. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is a tollba gravírozást ajánlottam volna de látom már javasolták:) viszont a szgépezéshez kapcsolatba tudok ajánlani vmit.. Lehet csináltatni egérpadot pl közös képpel annak biztosan örülne:) vagy pedig hógömbbe közös kép vagy üvegkockába 3D-sen gravíroznak bele azok is nagyon jók és egyediek:)
2009. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11:08-as:

köszi a bíztatást! :D

nem voltam benne biztos, hogy kivitelezhető-e az ötletem :)

sajna itt nálunk se pláza, se komolyabb bőrdíszműves, úgyhogy kénytelen leszek bemenni Szolnokra, az van ide a legközelebb :)

de hogy Szolnokon hol találok ilyen helyet, azt még nm tudom...

körbeérdeklődök az ismerősök között, hátha tud valaki segíteni, de azt hiszem, itt is kiírok egy ilyen kérdést :)

mégegyszer köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

2009. dec. 18. 12:43
 14/16 anonim ***** válasza:
És ha vennél neki egy kaucsuk/bőr karkötőt? Ékszer is meg nem is. Én se vagyok ilyen ékszeres típus.(értsd nem szeretem az ilyen ezüst arany csecsebecséket, pedig vannak, de szerintem egyszer sem vettem fel őket, de ez a bőr karkötő dolog nekem bejönne)
2009. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy szép bicskát! nincs olyan fiú aki ne örülne egy bicskának. persze ne gagyi piacost 500-ért, hanem mondjuk egy svájci bicskát,.. katonai boltban vagy késes boltban nézz. Ha van már zsebkése, akkor vegyél neki egy vadászkést, vagy valami tőrt tokkal, amit kirándulásra vagy pecázáshoz tud magával vinni. de ha nem viszi sehova, akkor is örülni fog neki, meglátod! én is egy vadásztőrt kaptam szülinapomra vagy tíz éve, sose használom semmire, de olyan szépen mutat a polcon,ha barátaim jönnek megcsodálják, néha én is kihúzom a tokból, nézegetem a pengét,...szóval ez egy maradandó és szép ajándék fiúnak, hidd el! boldog karácsonyt!
2009. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

utolsó: ez nagyon jó ötl4et, és tényleg érdeklik az ilyenek... kár, hogy nem írtál hamarabb :)

megvettem már az az ajándékot, végülis egy nagyon jó minőségű bőr telefontok, illetve pénztárca lett, mindkettőbe üzenet égetve :)

most már csak a szurkolás marad hátra, hogy bejön-e neki [bár mindenki szerint tetszeni fog] :)

de hogy ezt a késes ötletet föl fögöm használni még, az tuti! :D

köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2009. dec. 20. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!