Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátoméknál vagyok tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátoméknál vagyok tegnap óta, most elég unottak vagyunk, szexelni sincs kedvünk. Valami tipp mit kezdjünk magunkkal?

Figyelt kérdés
19 l és f
2014. márc. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átugorhatnátok kitakarítani a kecómat, ha már így ráértek.
2014. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy napja vagytok együtt folyamatosan, és már unjátok magatokat? Lehet takarítani, főzni, elmenni valahova (igen, nem csak otthon lehet dögleni), akár csak sétálni, mert gyönyörű az idő... Lehet filmezni, társasozni, de akár foglalkozhattok a dolgaitokkal is, nem hiszem el, hogy semmi tanulni vagy elintéznivaló dolgotok nincsen 19 évesen... Mi is 19 évesek vagyunk a párommal, de soha egy percig nem unatkoztunk még, pedig két éve vagyunk egy pár...

Nem csak szexből áll az élet.

2014. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hihetetlen.
2014. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szánalmas.
2014. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gyertek be helyettem dolgozni, én meg haza megyek, mert nekem lenne kedvem szexelni
2014. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Az gond. Az unalom a kreativitás hiányára utal. Ami aggasztó mert ezek nélkül élni... azt nem is nevezném életnek.
2014. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj itt lóg vagy ötszáz muksó most is és kb ugyanezzel a problémával küzd... velem együtt :(
2014. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!