Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 21 éves férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves férfi vagyok. Még nem volt hosszabb kapcsolatom, bár volt egy-két randiszerűség, de még sose volt csók, se szex. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában nem nagyon mozdulok ki otthonról, csak néha. Szeretnék már végre egy normális, "nem állandóan a buliba mászkálós", értelmes nőt, de sajnos sokszor mellényúltam már, ezért nem bízok meg akárkiben. Aki volt hasonló helyzetben, az kérem írjon, mert már nagyon kellene egy társ.
2009. aug. 7. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Társkeresők...

Ott egyértelműen tudsz olyan lányt keresni, aki hozzádvaló.

Én is ott találtam meg a mostani páromat, nagyon sok sikertelen próbálkozás után...

2009. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első lehetőség: Társkereső irodák: ha nem akarsz buliba menni. bár....

Második lehetőség: Egy gyengébb (ez alatt azt értem, hogy nem mindenki hót részeg) diszkó: Itt megismerkedhetsz akár egy kedves, okos lánnyal is aki ki akar kapcsolódni. Sok sikert!

2009. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, éppen egy kicsivel tapasztaltabb mint te (smároltam jópár lánnyal, és jártam is egyel egy kicsit, de még szűz vagyok). Én személy szerint az online társkereséstől távol tartom magam. Majd jön valaki, csak úgy a semmiből :)
2009. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti,már regisztrálva vagyok egy pár társkeresőn,de idáig nem sok sikerem volt.Vagy a kiszemelt partner sose lép be az oldalra,vagy pedig belép és azt mondja nekem,hogy "neki egy parkett ördöge kell,mert milyen jó,ha a barátnői előtt tud vagizni!Hát én nem vagyok egy parkett ördöge,és életemben csak párszor voltam clubokban,discoban.Itt nincsenek ilyen lányok?
2009. aug. 7. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

"Még nem volt hosszabb kapcsolatom,(...) de még sose volt csók, se szex. (...)

Mostanában nem nagyon mozdulok ki otthonról, csak néha."

mintha magamt látnám:P

csak én 16 vagyok

2009. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akárcsak én 20/F
2009. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Nem szerettem disco-ba járni, pláne nem ott ismerkedni. A páromat a szomszédban találtam meg. Már 4 éve tart.
2009. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vok, lemaradt: 22/L
2009. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom azt kérted hasonló helyzetűek írjanak, én ugyan nem vagyok az de azért talán tudok segítséggel szolgálni. Ez nekem is eszembe jutott már hogy hogy lehetne olyannal ismerkedni mostanában aki nem ez az igyunk bulizzunk féle. Arra jutottam hogy ami jó ismerkedő hely ha elmész olyan estekre amik a te ízlésednek emgfelelőek, előadások koncertek rendezvények stb. a szórakozó helyek amik máskor bulihelyszínül szolgálnak, szoktak rendezni ilyeneket is és itt tényleg esélyes hogy olyat ismerj meg aki a te ízlésednek megfelelő. Oda azért járnak az emebrek hogy hozzájuk hasonlóakkal ismerkedjenek.

18/L

2009. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hol laksz kérdezõ ?? :)
2012. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!