Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallok ilyet, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallok ilyet, hogy a lányok az olyan fiúkat szeretik, akik határozottak, dominánsak. Igaz?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok. De nálam ez fordítva sül el.. Miért? Tőlem félnek a lányok, egy idő után. Nem vagyok agresszív, erőszakos egy picit, de nem tettlegesen, hanem szeretem a dolgokat kicsit az én javamra fordítani. De emellett figyelmes vagyok, kedves, humoros. Külső tekintetében nem vagyok egy ász, és azt mondják, hogy elég rémisztő vagyok (mármint, hogy egy vicces idézetet hozzak fel egy lányismerősömtől : sugárzik belőlem az erő :DD), nem vagyok kényeskedő, sem metroszex boy. Viszont néha tudok lírikus lenni, olyan bókokkal bombázom a lányt, amilyet még eletében nem kapott, meglepetésekkel is elő tudok állni, nem átlagosakkal, viszont, amit én is eléggé észreveszek magamon, és amin nem nagyon tudok változtatni, akárhogy is próbálom, az a lány "el nem engedése", úgy értem, néha nagyon "kisajátítom" a lányt. És gyakran a nemleges választ nem tudom elfogadni. Remélem nem tűnt önfényezőnek a dolog. :) Csak nem értem, hogy miért menekül el tőlem kb. 1-2 hónap után minden egyes lány.

22 éves fickó keletről


2009. dec. 16. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehet h azt gondolják h önző (azzal h mindig a te akaratod érvényesül) vagy.majd megtalálod az igazit! amúgy a nőket nem lehet kiismerni:P
2009. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem vagyok én önző, végülis beleegyeznek. ;)
2009. dec. 16. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Az alapján amit írtál... az egyik ez a kettősség, hogy egyrészt erőszakos leszel, ha valami nem úgy megy, ahogy te szeretnéd, másrészt utána átfordulsz trubadúrba és szóvirágcsokrokkal bombázod a hölgyet. A túlzott ragaszkodás is ijesztő, az ember nem szeret ilyesmiben sokáig benne maradni, mert jellemzően alaptalan féltékenykedés, veszekedés lesz a vége és esetedben tán jogosan tart az illető hölgy tettlegességtől is.

A határozott és domináns típus azért népszerű, mert biztonságérzetet ad. De nem érzem, hogy neked ez lenne az erősséged. Amit te csinálsz, az inkább akaratosság és kompromisszumképtelenség így első ránézésre. Biztos van akinek szerethető ez is... Úgyhogy esetedben a legnagyobb baj valószínűleg a következetlenség.

20/L

2009. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az erőszakosság nem olyan vészes mértékű. Nem teszek olyat, amit ne akarna, csak nem nagyon hagyom, hogy lebeszélje magát a dologról. Tettlegesség nincs. Azokkal a lányokkal, akiket én ismertem, sokban benne volt annak az erőnek a hiánya, hogy véghezvigyen dolgokat, amikre vágyik. Az erőszakosság nálam főleg ebben merül ki, hogy átbillentem őket ezen a "eddig-nem-mertem-megtenni-de-akartam" dolgon. Kompromisszum van, ha észszerű. Ha indokolt. Ha átlátható. És ha nem valami susmusolás miatt van.
2009. dec. 16. 17:41
 5/16 anonim ***** válasza:
attól még hogy beleegyeznek "végül" (a mibe is?), hogy a fenébe ne lehetnél/lennél ünző? szerintem az vagy. szeszélyes és gyerekes, nem pedig férfias. ami ezzel az általad lefestett darabolósgyilkos külsővel elhiszem, hogy nem gyerebe.
2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17:31-es vagyok. esetleg valami példa? mert ez így egyrészt szubjektív, másrészt meg nem hnagzik túl meggyőzően.
2009. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fentebb kifejtettem a beleegyezéses dolgot. Szeszélyes? Miért lennék az? Gyerekes? Néha igen.
2009. dec. 16. 17:45
 8/16 anonim ***** válasza:

nem fejtetted ki, azért nagyon nem mindegy, hogy mibe egyeznek bele, abba, hogy ne az X filmet nézzétek az Y helyett, vagy hogy legyen mégis análszex, vagy hogy soha többet ne találkozzon azzal a suttyó Józsival? elég széles a skála....

és nekem a váltogatás a "picit erőszakos" és a lírikus közt egy kissé szeszélyesnek tűnik. lehet, hogy nem ez a legszerencsésebb szóhasználat.

2009. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján te egy

-nagydarab

-önző

-kompromisszumra képtelen

-uralkodó

-erőszakos

-kiismerhetetlen, szeszélyes


Te melletted így egy nő sem maradna meg. Ez nem dominancia. Ez uralkodás.


Én nekem:

-a kedves

-határozott, de engedékeny

-kompromisszumra képes

-odaadó, figyelmes

-gyengéd és hűséges

ja és ne akarjon pórázon rángatni.


Ez az ideális férfi!

2009. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

17:57 -> Például volt egy jópár dolog, most nem akarok konkrétummal előjönni... Szóval amit az eddigi barátaik nem tudtak kihozni belőlük. Mert túl "engedékenyek" voltak. Mondjuk viselkedésben.

18:14 -> Nagydarab nem vagyok. Önző vagyok, valamilyen mértékben, nem önzőbb, mint más. Ha kompromisszumra képtelen lennék, már első nap menekülnének. Uralkodó? Van, akinek arra van szüksége. Erőszakos? Valamiben igen. Kiismerhetetlen? Az lehet. Kedvesnek kedves vagyok én is. Sőt, elnézőbb is néha, mint az átlag. Odaadó? Figyelmes? Néha megijeszti a lányokat, mennyi mindent megőriztem Velük kapcsolatban, szó szerint idézek Tőle mondatokat. Hűséges is vagyok. Sőt, az az igazság, hogy nálam az is baj, hogy gyakran az én dolgaim (értsd most azt, hogy munka, suli, saját "projectek", gondolatok, vágyok, ami a lánytól kívülálló) leértékelődnek, és voltaképp elég sok minden a lány körül forog.

2009. dec. 16. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!