Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az télleg igaz hogy a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az télleg igaz hogy a molett csajok általában dominánsak a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre.
2011. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy százalékban igaz a molettebb lányokra, hogy látens házisárkányok, szóval ez esetben igaz :)
2011. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt észleltem. Olyan anyáskodoak. De azért nem általános.
2011. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez jó nagy hülyeség! Volt olyan időszakom, amikor rövid időn belül sokat híztam, aztán sokat fogytam, aztán megint sokat híztam és megint sokat fogytam. Elég érdekes lett volna, ha az alapvető jellemem az alakom változását követte volna. :D
2011. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mindenben dominánsabb vagyok, de ahogy észre veszem párkapcsolatban inkább alkalmazkodó vagyok valamilyen formában. Esetleg egy kalandban pedig jobban szeretem ha pasi diktál, úgy hogy nekem is jó legyen.

Összességében: CÁFOLNÁM :)

2011. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Az én túlsúlyos ismerőseim mind dominánsak a kapcsolataikban. Úgy ugráltatják a párjukat,azok meg tűrik. Néha nagyon sajnálom őket. Amúgy meg az is lehet,hogy a molett lányok a papucs pasikra utaznak,mert ezek a srácok,akiket az elöbb említettem azok. Szóval nem tudom.
2011. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség!


Attól mert egyszer valaki kifogott egy bálnát, aki dominánsabb volt a kapcsolatban, és ezt elmesélte neked, attól az még nincs mindenhol így!

2011. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
enyém is kicsit molettebb,maximálisan igaz rá,ha nem oltom szarrá arra is képes lenne hogy elverjen :D
2011. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk így van :D 22/F
2011. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ez nem súly függő. Én is kövér vagyok, mégse pórázon tartom a párom, egyenlő felek vagyunk.

21/L

2011. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!