Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A rendes fiúkkal az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A rendes fiúkkal az a baj, hogy nem kezdeményeznek, nem határozottak? Tehát:

Figyelt kérdés
ha egy fiú nőként bánna veletek (figyelmes, gyengéd és romantikus is tudna lenni, ha kell) és lenne bátorsága kezdeményezni nálatok (randi, továbbhaladás párkapcsolatban), az elég lenne? Ez felülmúlná a rossz fiúkat?
2009. aug. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért túl jófiú ne legyen. Persze, az a jó, ha megbecsüli a lányt és szereti, de tudjon szenvedélyes, tüzes is lenni, ha arra van szükség, tehát semmi esetre se legyen unalmas! Legyenek emellett barátai, néha járjon el szórakozni... ezek nem ártanak szerintem. De nem muszáj rosszfiúnak lenni.
2009. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hmm... Akkor nekem soha nem lesz barátnőm :D Egyébként csatlakozom az elsőhöz! Nem szabad annak az "áldott" jó gyereknek lenni... (tapasztalatból tudom :D)
2009. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam igen:)

Ha figyelmes, gyengéd, romantikus, akkor unalmas nem lehet, nem tudom mire értette ezt az első.

L18

2009. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bejönne, de lehetne benne a icipici rosszfiú. a rosszfiúk izgalmasak.
2009. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendes fiúk kezdeményeznek, ha már megvan a párkapcsolat és a másik fél is csinál valamit. Én már őszintén szólva meguntam, hogy állandóan mindig csak mindent én csináltam.

-egy rendes fiú. :D

2011. jan. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!