Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok rá mindig? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá mindig? Ez igy nem állapot.

Figyelt kérdés
bárhol vagyok mindig eszembe jut. Miéért? Miért jár mindig a fejembe? Esik a hó és ő jut eszembe, kenem a vajaskenyeret és ő . Mindennap azóta, ha látom beleugornék a karjába. De ez így nem fog menni, én foglalt vagyok és ez probléma. De nem fogadna vissza. Biztos hogy nem. :(
2009. dec. 16. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és az ex-ről van szó bocsánat..
2009. dec. 16. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, elküldted szerencsétlent?
2009. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hosszú történet.. a lényege annyi hogy 1 éve mentünk külön,aztán én kerestem meg,elküldött,aztán most ősszel ő,de akkor nekem barátom volt.. igaz most is megvan,és jó vele,de közel sem mint a régi volt..
2009. dec. 16. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:

:))) Azért jó ez a vajaskenyeres dolog. Hogy jutott eszedbe erről?

Hát figyelj, csak beszélgess, puhatolózz, nézd, hogy hogy reagál Rád. :)

2009. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem lehet.. esélytelen,mert van barátom.. de nagyon szenvedek.. de nem akarok szakítani ááá :S fene se érti.. teljesen tanácstalan vagyok.. sok érv van mellette is meg a barátom mellett is..
2009. dec. 16. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor most mi legyen? Beszélgetés nem megcsalás. ;)
2009. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem akarok megcsalni,eszemben sincs.. :(

csak kitépni a szívem azt a részét,ahol a másikat érzem..mert ez igy nem fer..

2009. dec. 16. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is így van egy lány... Azért tilt, töröl MSNről (pedig tök jókat elbeszélgetünk), mert én vagyok az ex-e, és van most barátja... És így akar "kiverni" a fejéből, mert mindig rám gondol...
2009. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem irigyellek. de rossz lehet ez:S:( szerintem ha minden jó a jelenlegi pasiddal akkor maradj vele.és próbálj meg minél több időt vele tölteni. a másik srácot meg próbáld kitörölni valahogyan úgy h a rossz emlékek jussanak eszedbe vele kapcsolatban remélem tudtam segíteni sok sikert
2009. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mellesleg, én vagyok olyan kis mocsok, hogy nem hagyom, hogy kitöröljön, mert én még mindig meg vagyok győződve róla, hogy nekünk jobb lenne együtt. Szóval letöröl, másnap más msncímről felveszem, beszélgetünk, 1 hét, letöröl, felveszem, tudja, hogy én vagyok, visszaigazol.. Igen jó kis "játék" ez...
2009. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!