Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tegnap azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap azt mondta, hogy a barátjával kellene összejönnöm, mert ő sokkal jobban hozzám valóbb lenne. Elfogadnának a szülei is. Aztán annyit mondott, hogy csak viccelt. Szerintetek tényleg csak viccelt?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, hogy honnan jönnek ilyen gondolatok Neki, akkor meg azt mondta, hogy azért, ahogy egymásra nézünk.

Szerintetek tényleg csak viccnek gondolta? Vagy vizsgáztatni akart, hogy mi a reakcióm?


2014. márc. 23. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sámáderomalé! én 3-as szex lesz! tuti megdöngetne a haverja....
2014. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a haverja, hanem a barátja. Azért az egy kicsit más, soha nem tenne olyan lépést szerintem a srác, hogy lecsapjon a barátja kezéről.
2014. márc. 23. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a nagy vigyorgás tárgya?
2014. márc. 23. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányos
2014. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt most miért mondod?
2014. márc. 23. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak viccelt, ne agyald túl.
2014. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem agyalom túl, de azt nem egészen tartom normálisnak, hogy a szórakozóhelyen a hátam mögé jön és elkezdi masszírozni a hátam, ezen felül pedig szexuális tartalmú megjegyzéseket tesz a barátja.
2014. márc. 25. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig ezt nem írtad, és így ellent mondasz annak, hogy biztos nem csapna le a barátod kezéről. Akkor, vagy a 3-as szeretné/k, vagy tesztel a srác és/vagy a barátod.

És nem igazi barát az a srác, ha ezeket teszi, elvileg a barátja bnőjével, mert normál esetben tabu a barátnő!!

Gondolkodj el azon megéri ez a kapcsolat. Kicsit fura az egész szitu.

Először megvéded a barátod barátját, aztán meg írod miket művel.

2014. márc. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tavaly eljött hozzánk, de nem a páromhoz, hanem hozzám beszélgetni, átlagos normál témákról beszélgettünk, és ő saját maga mondta, de nem is jutottunk el egy hétköznapibbnak tűnő beszélgetésből odáig, hogy nem illenék össze, mert igen különböző személyiségek vagyunk. Azóta nem tett célzást ilyen témában. Leszámítva a két héttel ezelőtti enyhén szexuális töltetű megjegyzést.
2014. márc. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!