Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim féltékennyé akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékennyé akar tenni egy nővel (aki r. banc, biszex, stb) és aki őrá is hajt. Mit tegyek? Ld. Lent.

Figyelt kérdés
Az előbb azt mondta telefonban, hogy épp most dumáltak, jópofiztak, erre én felhúztam magam, és ő azt mondta, ha neki kellene, már rég megd..hatta volna. Összevesztünk.
2014. márc. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
akis köcsög
2014. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, vagyis legalább próbálj úgy tenni, mintha nem érdekelne.

akkor abba fogja hagyni egy idő után. amíg viszont tudja, h féltékeny vagy és mennyire piszkál téged a dolog, csak azért is mondogatja majd, h téged bosszantson.


ismerős, mert a barátom is tudja rólam, h elég féltékeny tudok lenni, és még direkt mond ilyen dolgokat, amitől a falra mászok.. :D


22L

2014. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És ilyenkor, mikor hasonlókat mond, hogy reagálsz??
2014. márc. 23. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a barátod egy tapló érzelmi nyomorék. valószínű te is az vagy ha ez kell neked...
2014. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez kell nekem!! Épp ezért tettem fel a kérdést, nem gondolod?
2014. márc. 23. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekre elég érzékeny vagyok,nekem a párom ne így villogtassa mekkora kan. Meg ez valamilyen szinten lelki terrornak minősül nálam. Úgyhogy szépen mondanám neki,hogy "figyelj nyuszifül,mi tart vissza?" és azzal a lendülettel vágnám ki a cuccaival együtt. Vagy én pakolnám össze a cuccaimat. Opcionális.
2014. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húú de jó válaszokat kaptam, de komolyan! Önbizalmat adtatok, főleg az előttem szóló. Ez nagyon tetszik, hogy "Mi tart vissza?" :) Köszi nektek! De ha van még ötlet, írjatok bátran!
2014. márc. 24. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!