Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kész vagyok idegileg! Megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész vagyok idegileg! Megcsalt a barátnőm! Igaz, hogy "3 másodperces" csók volt! Megbánta és minden hasonló! Könyörög. Stb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok készülve,összevagyok zuhanva minden jár az agyamban! Mit kezdjek? 18 éves srác

A lány 16


2009. dec. 16. 17:38
1 2
 11/19 Xaba89 ***** válasza:
26%
egy jo tanacs.HAGYD A FRANCBA!!! aki egyszer megtette maskor is megteszi.Ne legyel elnezo.Van 1000 meg 1000 csaj meg rajta kivul!!!
2009. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
szerintem megérdemel még egy esélyt de úgy ahogy már valaki leírta: csak ha bizonyít. és fogd keményre ezt a bizonyítás dolgot, különben nem veszi komolyan. márpedig ha nem veszi komolyan akkor nincs értelme de azt úgyis látod majd. egy 3 másodperces csók szerintem megbocsátható, de ne érezze hogy könnyen bocsátasz meg neki. legyen bűntudata és szenvedjen ő is egy kicsit. 16/l
2009. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Én kb 2 hete csaltam meg a barátom..én is csókkal..4 nap mulva megbocsáltott..mert látta rajtam h nagyon megbántam..sőőőt..már azon az éjszakán megbántam amikor ezt tettem...végigbőgtem az egész bulit..most nem azért h magamat védjem de sztem mindenki megérdemel még 1 esélyt..annyibol lesz rosszabb minden hogy majd nem tudsz bizni a barátnődben, vagyis elég sok időbe telik majd mire megint elengeded bárhova is..legalábbis nálunk igy van. de ha látod h szeret és tényleg megbánta akkor bocsáss meg neki, lehet tanult belőle..én legalábbis többet nem csinálok ilyet, mert nagyon szeretem a barátomat! fel a fejjel, ha hiányzik és nem tudsz nélküle élni akkor mindenképpen adj neki még egy esélyt! annyi mindenkinek jár!


17/L

2009. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
49%
Szerintem nem erez irantad semmit sem movskos ribanc akinek a pofajaba szarnak!!
2009. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Ha baráti puszi ami rosszul sült el, az véletlen. Könnyen lehet, hogy tényleg véletlen ment a szájára. Ez előfordul, ezzel ő semmi rosszat nem tett, nem azért "csalt meg", hogy ő boldog legyen. Szerintem is adj neki még egy esélyt.
2009. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Véletlenül aztán smároltak kb. "3 másodpercig" ? Hülyén hangzik.. de azért köszönöm a válaszokat =/
2009. dec. 18. 18:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Nézd, nem feltétlen smároltak. 3 másodperc simán lehetett a megdöbbenéstől, hogy ez előfordult. Lehetett őszintén véletlen. Főleg hogy ebben a korban még divat a 3 puszi. Tényleg előfordulhatott. Ha meg akart volna csalni, azt nem egy félresikerült puszival és csak 3 másodperccel oldotta volna meg, higgy nekem :)
2009. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dobd!!!!!!!!!!
2009. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
figyelj szerintem hallgass a szívedre ez nagyon nyálas tudom de ha szereted bocsáss meg neki.én nem mondom azt h biztos szakítanék vele mert ha szeretem akkor megbocsájtanék.persze nem mindegy hogy hogy csalt meg.de megérdemel mégegy esélyt ha tényleg megbánta.de azért lássa rajtad hogy nem bocsájtasz meg csak úgy mert ha látja újra megteszi
2009. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!