Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen logikátlanok a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen logikátlanok a nők?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap meg volt beszélve, hogy színházba megyünk este 7 órára. Már 2 hete megvoltak a jegyek. (2x3500 Ft)

6:10-kor kitalálta, hogy ő csinálni akar még előtte valami sütit. Mondta, hogy gyorsan elmegy még a boltba. Mondom ne menj el, mert 30 perc az út oda-vissza plusz a kasszánál is várni kell. De ő akkor is elmegy.

Konkrétan 6:55-re ért haza. Rohantunk a színházba, odaértünk 7:15-re de akkor már be sem engedtek, mert kezdés után nincs beengedés.

A barátnőmet hazakísértem azért, hogy biztonságban hazaérjen de otthon megmondtam neki, hogy mennyire idióta volt és pár napig ne is keressen. Iszonyúan dühít, hogy kifizettem diákmunkából a 2 jegyet és vártam is az előadást és ilyen hülyeség miatt elbukjuk az egészet.

Jogos a felháborodásom? Szeretem de most úgy megharagudtam rá, hogy látni sem akarom. Nem is tudom mit csináljak.

18F


2014. márc. 23. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosíts...nem a nők idióták, max a barátnőd.
2014. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne általánosíts, mert én ilyet még véletlenül se tennék nő létemre...

2. Igen, teljesen jogosan háborodtál fel, a helyedben nem is keresném. Majd ha akar valamit tőled, bocsánatot kér.


21N

2014. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A logikát valószínűleg az Y kromoszóma hordozza :)
2014. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a haragod, de a barátnőd az idióta, nme az egész női nem. :)
2014. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy dühös,. Addig várj amíg ő nem keres.
2014. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ki lennék akadva, pedig én pl nő vagyok.
2014. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már sorry, de a logikát ne kössük kizárólagos a férfi nemhez! Én nő vagyok, de én is kiakadnék...


Ilyen esetben én már szeretek előtte legalább 15-20 perccel ott lenni...


Én a helyedben megvárnám, hogy ő keressen!

2014. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!