Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erröl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erröl az egészröl?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni töletek és remélem nem fogjátok férre érteni a dolgokat!A barátommal már 3 éve vagyunk együtt. Van egy 3 éves gyerek az elözö házasságából. Akárhányszor összeveszünk feszt azzal jön hogy neki ott van a fia ö nöt talál magának 100-at is nem fog meghatódni ha vége a kapcsolatunknak. Ez nagyon rosszul esik nekem mert azt érzem hogy nem is vagyok neki fontos nagyon meg tud bántani ezzel a beszólásával. 2 évig éreztette rajtam, hogy fontos vagyok neki, de az utóbbi egy évbe nem érzem ezt. Nem értem mi köze van a gyereknek ,a mi kapcsolatunkhoz. Természetes hogy a gyerek az elsö legyen is az , de attól még én is itt vagyok velem is törődhetne vagy ennyi erövel akkor miért nem inkább már a fiával jár?! Föleg az bánt hogy neki egy kapcsolat csak ennyit ér, mert neki ott van a fia. Azt is mondta hogy ö nem biztos, hogy szeretne még egy ygereket és ez is rosszul esett nagyon töle , mert hogy neki már van egy fia. Ha a gyerek itt van szinte semmibe vesz engem. Pl. a fia azon az ágyon alszik ahol mi ketten szoktunk. Öt betakarta az én takarommal , magát a sajátjával és meg enm kérdezte volna tölem hogy te mivel fogsz takarozni. vagy pl. csináltam két kenyeret bevittem a szobába a gyerek mondta hogy éhes elvett tölem egy kenyeret és oda adta neki. Meg se kérdezte tölem hogy elveheti e tölem vagy sem. És ez nekem nagyon roszsul esett. Nem szeretném elveszíteni a barátomat de már egyre jobban bánt az , hogy öt nem érdekelné az ha vége lenne a kapcsolatunknak mert hogy neki ugy is ott van a fia.....a fia....a fia....Feszt csak a kölykét majmolja!!. Nektek mi a véleményetek erröl?
2013. márc. 16. 22:29
 1/3 anonim válasza:

Érzelmeket nem lehet erőszakkal előhozni. Minden bizonnyal már benne is megváltozott sok minden, csak nem meri az igazi problémát elmondani: boldogtalan.

Lehet, hogy többet kéne beszélnetek, hogy mi a tervetek a jövőben és csak akkor folytatni, hogy ha láttok közös jövőt magatok előtt. Ha pedig ez nem így van próbáljátok megtalálni a boldogságot: külön.

Ne ragaszkodj olyas valakihez, aki nem tudja és nem is fogja viszonozni a szeretetedet.

2013. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülj neki Te is gyereket és lesz hivatkozási pontod :D
2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Általában jól megvagyunk. Viccelődünk egymással nem mindig veszekedünk. Közös jövőbe azt tervezi, hogy költözzünk fel Pestre és vegyünk ott laksát, emrt ott jobban el lehet helyezkedni emg persze jobban megfizetik az embert és én még ebbe is beleegyeztem nem mondtam neki nemet.De viszont ha veszekedünk akkor meg feszt ezzel jönn hogy neki csak a fia a fontos. És ezzel angyon megtud engem bántani.
2013. márc. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!