Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem? Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem? Mit gondoltok? Vélemény az egészről?

Figyelt kérdés
felkeresett egy srác mert látott valahol és megtalált facebook-on, rá 2 napra már találkoztunk és kérdezte h mit szoktam az első randin, mert neki a csók az kell az elsőn.. én nem engedtem mert akkor találkoztam vele először... 3 napja volt ez és azóta alig keres... lehetséges hogy ez miatt? mert nem engedtem a csókot? azt mondta szeretne még talizni velem de azóta (amennyit beszéltünk :/ ) nem esett szó a következő randiról... legalább még egyszer szeretnék vele találkozni...
2012. nov. 3. 17:19
 1/10 e36 válasza:
szia, szerinem jol tetted hogy nem adtad meg magad mar az elso alkalommal, ha kedvel akkor ki tart melleted es kuzdeni fog erted, ha meg csak nyalni akar akkor hadd a fenebe
2012. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én már nagyon beleéltem magam ebbe az egészbe, és hihetetlen de nagyon kötődöm hozzá... :/
2012. nov. 3. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyesen cselekedtél :)


Mindig tedd azt amit helyesnek ítélsz :)


Ha ő is úgy érezz irántad, ahogy te most akkor biztos lesz még egy randi,ha nem akkor lehet jobban is jártál. :)

2012. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy ha hagytam volna azt a csókot akkor azóta már taliztunk volna és keresne is :(
2012. nov. 3. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:

de az is lehet,hogy csók után szexet szeretett volna és utána nem keresett volna többet,lehet erre hajtott csak,de látta,hogy téged nem tud lefektetni egyszerre és ezért nem keres. :)


második hozzászóló voltam

2012. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam... de nem nézném ki belőle...akkor akaratosabb lett volna... talán..
2012. nov. 3. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
a pedofilokból sem nézik ki az emberek,s látod mennyi ilyet hallani látni.
2012. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igaz... :( gondoltam ilyenekre de szerintem csak nem akarom elhinni róla :( olyan boldogan jöttem haza és akkor egyszer csak napról napra gyötröm magam a mértekkel meg azzal h mi lett volna ha... :/
2012. nov. 3. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyban függ attól, hogy hány éves vagy, de ha úgy érezted ennek még nincs itt az ideje akkor így a lejobb
2012. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6 év van köztünk de ő azt mondta, hogy őt ez nem zavarja és tetszik neki.... úgyhogy sztem nem a kor miatt... meg tudta nagyon jól, hogy hány éves vagyok mielött írt nekem
2012. nov. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!