Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Valaki találkozott már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve együtt vagyunk, így ismerjük már elég jól egymás szüleit és otthonosan mozgunk a másiknál. Illetve csak én. Én ha éhes vagyok vagy szomjas, szépen kiszolgálom magamat, szedek magamnak ételt ha megéhezek vagy öntök magamnak innivalót. Ő viszont nem. Állandóan megy a vita, mert ő csak akkor hajlandó enni/inni ha vele megyek. Először még nem volt ebben semmi, de 4 év után már nagyon idegesítő, hogy én épp a dolgaim kellős közepén vagyok, ő meg szól hogy "éhes vagyok" és nem szolgálná ki magát, hanem inkább éhezteti magát, és ezen kezd el veszekedni hogy miért nem hagyom félbe amit épp csinálok (pl készülök a nyelvvizsgára és mérem az időmet). Elmondása szerint az a baja, hogy utálja a szüleimet és nem akar velük egyedül egy légtérben lenni. Nem értem ennek az utálatnak az okát, mert amúgy mindig kedveskednek neki, anya szokott neki venni ruhát, mindig vesz új fogkefét, ha cukrászdában jár mindig hoz neki is sütit, most is volt pár árvácskánk amiket odaadott anya nekik. Ha összeveszünk akkor is mindig a barátom pártját fogják, még akkor is ha nincs is igaza. Ő se tudja megmagyarázni ha megkérdezem, annyit kapok válasznak hogy "mert csak". Pl ma is ez ment, inkább hamarabb hazament és vett magának útközben kaját mert már majd "éhen halt", de közben volt nálunk sült hús krumplival, saláta palacsinta. Ráadásul anyáék is kint voltak a kertben, még csak egy szobában sem kellett volna lennie velük...


Érti ezt valaki? Találkozott már valaki hasonlóval? Miért csinálja ezt és mit lehet tenni ez ellen?


2014. márc. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy kiszolgáld. És ez így is marad az eljövendő (esetleges) közös életetekben is.
2014. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Otthon az anyja elérakja az ételt?


Te ezt hogy bírtad 4 évig...?


Miért tűröd, hogy minden indok nélkül utálja a szüleidet...?

2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, elé :/


Nem tudom amúgy miért utálja őket, mert inkább nekem szokott velük vitám lenni, van hogy nagyon összeveszünk bizonyos dolgok miatt és a barátomnak panaszkodom ki magam, de a barátomra soha sincs egy rossz szavuk se.


Nem hiszem amúgy hogy lustaságból fakadna ez neki, mert volt már példa olyanra, hogy rászóltam, hogy 4 év után szolgálja szépen ki magát, ahogy én is szoktam náluk, nem kisgyerek már. Erre fel, szinte az összes kaját, a levest, a húst, a köretet, a nasit, mindent egyben behozott a szobámba és az ágyon akarta elfogyasztani! Csak az étkezőasztal meg a székek hiányoztak. Kitessékeltem az étkezőbe, mondom azért ne viccelődjünk már...

2014. márc. 23. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Sőt, ha mondjuk a húgom lennél, már kivágtam volna a csávót, mint koldus a t@knyát. Férfiként mindig is kiszolgálom magam, ha a párom elémrakja az ételt, azt szépen megköszönöm neki, de nem várom el. Szerintem gondolkozz el azon, hogy mit akarsz tőle...
2014. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!