Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös bizalomhiány-lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös bizalomhiány-lehet így együtt élni?

Figyelt kérdés
A párom alapjáraton nagyon féltékeny típus. Nekem van egy lányom, az apjára is féltékeny, mert hogy a múltban közünk volt egymáshoz. Ugyanígy mindenkire, akivel valaha is volt valami (kolléga). Nem bízik bennem, szerinte fűvel-fával csalom. Ő persze az őszinteség mintaszobra-szerinte. Pl. volt, hogy küldtem születésnapi üzenetet egy olyan exemnek, akivel jóban vagyunk, barátokként váltunk szét. Ezen kiakadt, aztán kiderült hogy ő is küldött az exének. Csak elfelejtett szólni róla. Most a napokban kiderült, hogy rendszeresen találkozik egy barátjával, aki történetesen nő. Csak ezt elfelejtette megemlíteni minden egyes alkalommal, mert hogy nem akart balhét. Így most aztán én se nagyon tudok benne megbízni. Van ennek így bármi értelme? Lehet valahogyan alakítani a bizalmat?
2014. jan. 1. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme.

Bizalom nélkül egy kapcsolatba bele lehet csinálni, mert csak tönkreteszitek egymást is és ezáltal a kapcsolatot is.

2014. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%

Nincs.

Esetleg nem ragaszkodsz te jobban hozzá mint ő hozzád? ÉS ő tudja h elnézed a hülyeségeit, mert félnél h egyedül maradsz.

Persze lehet tévedek.

De mindenesetre lapát.

2014. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit inkább fordítva van. Azt már sokszor mondta, hogy ő így nem tud élni, hogy nem bízik bennem, ennek ellenére mindig visszajön, hogy de mégis.
2014. jan. 1. 13:46
 4/9 ASOT ***** válasza:
100%

És te miért engeded őt vissza állandóan?

Függsz tőle?

Esetleg félsz tőle?

Vagy attól félsz h egyedül maradsz?


Vagy szereted őt teljes szívedből és ezért elengeded a füled mellett a dolgokat?


Ha nem akkor egyértelmű h mit kell tenned....

2014. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez már megfordult a fejemben, hogy nem akarok egyedül lenni. Egy évig egyedül neveltem a kislányomat, mielőtt őt megismertem. Talán félek attól, hogy megint egyedül maradok.
2014. jan. 1. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggés.

Van ilyen és ez nem jó.

Legfőképpen azért, mert anya vagy, van egy gyereked, akinek nem mindegy, hogy milyen környezetben nő fel. Lehet hogy rossz egyedül, lehet hogy nehéz egyedül egy gyerekkel, de hidd el, hogy mind rád nézve, a gyerekedre nézve meg pláne, ezerszer rosszabb az egyedüllétnél egy olyan kapcsolatban élni, ahol állandóan vádaskodás, veszekedés, bizonytalanság, összeveszünk-elpakolsz, kibékülünk-hazapakolsz helyzet van. Mind neked, mind pedig a gyerekednek egy kiegyensúlyozott kapcsolatra, környezetre van szükségetek.

És amiben most vagytok, az minden, csak nem az.

Szóval lépj tovább és keress egy olyan párt magad mellé, akivel kölcsönösen meg tudtok bízni egymásban.

2014. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
100%

Na akkro ez a baj.

Ebbe a hibába sokan belesnek , azért együtt maradni valakivel mert félő h nem lesz soha más rajta kívül.


Ha anyagilag nem függsz tőle, illetve gond nélkül egyedül is megtudsz élni a gyerekkel akkro hagyd ott. Mert kézzel foghatólak lesz valakid de belül senkid sem lesz-. (mármint gyermekeden kívül)

2014. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

ez már kisajátítás.

én megzebegednék egy ilyen férfi mellett.

szerelem (vagy amit annak hiszünk) ide vagy oda: így egy normális kapcsolat nem tud működni

2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ASOT-nak igaza van. Én is elvesztettem a bizalmam a feleségemben már régóta. Mégis vele élek,attól tartva nem találnék egy olyan nőt aki tiszta szívből érdek nélkül tudna szeretni. Valójában már nem is tudok senkiben sem bízni. Ilyen életet nagyon nehéz élni. Szerintem a bizalom,szeretet minden kiegyensúlyozott,boldog kapcsolat alapja.
2014. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!