Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már hogy másnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy másnak a nevén szólítottad a párod?

Figyelt kérdés
4 év után nem tudom hogy meg mért mondtam a barátomnak hogy nézd meg ezt....csak nem az ő nevét mondtam nem tudom mért nem is gondoltam a másik srácra (akinek a nevét mondtam) szinte észre se vettem. Nem tudom mit kéne most csinálnom vagy mondanom nagyon bánt ez a botlásom mostanában egyébként is megbicsaklott a bizalma :S
2014. márc. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor még olyan 3 hónapja voltam együtt a párommal, egyszer véletlen Ádámnak szólítottam. Fogalmam sincs miért, Ádám nevű ismerősöm sem nagyon volt, ráadásul pont kezet mostam, szóval még a szituációra sem lehet fogni, hogy amiatt...Ő nem hallotta, de elmeséltem neki.

Megesik az ilyesmi. : )

2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ohh nálunk nem egyszer volt, h férjem az ex nején nevén szólított vagy épp a lánya nevén, de ezt ugyan úgy meg csinálta a közös gyermekünkkel is, h a lánya nevén szólt rá :D Szerintem erre nem is kellene oda figyelni, ez mindenkivel előfordulhat.
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszer anyának szólítottam
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak most aggódok hogy azt hiheti hogy az ismerősünk esetleg fontos nekem amúgy is szokott féltékenykedni :S egyébként unokatesóim nevét én is gyakran összekeverem
2014. márc. 24. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem ez napi szinten megtörténik, csak nem a párommal, hanem mindenkivel. Egyszerűen más jön, de van olyan is mikor azt mondon hogy "hogyishivnak" mert egyszerűen bem jut eszembe, pedig elég jól ismerem az illetőt. Ez egy kis pitiáner dolog, próbálj meg nevetni rajta, mindenkivel megesik :)
2014. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én nevetnék rajta csak félek hogy a barátom nem :D
2014. márc. 24. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes a barátodnak ilyen apróságok miatt bizalmatlannak lennie :)

Nem pont ilyen az én sztorim, de vicces. Párszor randiztam egy pasival, akinek az exe egy Alíz nevű lány volt. Kb. a negyedik randin ez a mondat ütötte meg a fülem:

Alíz, mit kérsz inni?


aranyos...:))

2014. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!