Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a jobbikra, én a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuksiman kérdése:

A barátnőm a jobbikra, én a fideszre szavazom, most dobjam ki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 06:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
Nálam is szakítási ok lenne ha jobbikos a csajom.
2014. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
17%
Ne dobd ki, ennyiért nem érdemes. Ugyanabban hisztek mindketten, csak a Magyasságos Nagyvezér személye különbözik.
2014. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%
Muterom Mszp-s, faterom a Fidesszel kacsingat, én Jobbikos vagyok. Nővér már nem lakik velünk, a héten sikerült elfoglalni apától nővérem szobáját. Jövőhéten a wc-ért fogok harcot kezdeményezni.
2014. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
57%

Volt egy kutatás róla, hogy a párok 90%-a esetében egyeznek a politikai nézetek, gyakorlatilag ez még fontosabb, mint hogy fizikailag vonzódjanak egymáshoz (meglepő módon ezt csak a pártok kb. 60%-a tudta felmutatni).


Viszont szerintem a politikai nézetek attól még nyugodtan egyezhetnek, hogy más pártra szavaztok... lehet, hogy ugyanazt gondoljátok amúgy a világról, csak szerinted ezt a Fidesz képviseli, szerinte meg a Jobbik.


Én jelenleg LMP-re szavazok, és volt 2 Fideszes, 1 Jobbikos és 1 Bajnai-párti barátnőm, egyikükkel sem volt ebből soha probléma.

2014. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyi eszed van...
2014. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki kellene téged. És ha egyszer gyereketek lesz miként nézel majd a szemébe és mondod azt, hogy "igen az elmúlt 42 évnyi stagnálás nekem is köszönhető!"
2014. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

A családban nem szabadna gondot okozzon, ki hová húz.

Az én családomban azt a szabályt húztam meg:

- aki közülünk jogosult szavazni, kötelező!

- hogy kire, az mindegy. Meg szabad mondani, de nem feltétlen szükséges.

(Már azért "kötelező", egyes érdekeknek felel meg az is, ha a szavazó otthon marad!)

2014. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
0%

Ha jó csaj, ezen ne vesszetek össze. Találkozzatok, szeretgessétek egymást ahogy lehet.


Ha el akarod venni, gondold meg kétszer is, akarsz-e egy primitív (értsd más embereket alapból semmibe vevő HP-val) együtt élni.

2014. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
62%
Nem álltok távol egymástól nézetileg, bár most a kampány alatt mindent megtesznek hogy bebizonyítsák ennek az ellenkezőjét. Mindkettő jó választás.
2014. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Mondjuk egyik sem túl jó választás.
2014. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!