Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a jobbikra, én a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuksiman kérdése:

A barátnőm a jobbikra, én a fideszre szavazom, most dobjam ki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 06:25
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Miért dobnád ki?

Én is Jobbikra szavazó nő vagyok, habár sok dologban nem értek egyet velük, de jobb párt híján rájuk szavazok.


Volt már liberális barátom, egy idő után nagyon kiütköztek az ideológiai különbségek.Totál más szemmel láttuk a világot.


De, szerintem egy Fideszesnél meg egy Jobbikosnál, feltéve, ha nem fanatikusok, akkor áthidalhatóak a problémák.

2014. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%

A barátnőd helyében kivágnálak mint macskát szarni,majd egy jó nagyot köpnék is utánad.

Azért remélem nem vagy még menthetetlenül birka.

2014. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

A jobbik a fidesz kutyája, annyira nem álltok távol egymástól :DDDD

Komolyra fordítva: nem mindegy? Minek belekeverni a politikát a kapcsolatba?

2014. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ha annyi eszed van, hogy a zsicidesz-re szavazol, akkor jobb is annak a lánynak, hogy megszabadul tőled.
2014. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Le merném fogadni, hogy szőke a csaj.
2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdemes a politikusokkal sem foglalkozni. Tudjuk milyenek.
2014. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 DreamWeaver ***** válasza:
25%
Ha nem Magyarországról lenne szó, akkor még azt az állítást is megkockáztatnám, hogy ezt nem érdemes belevinni egy kapcsolatba, és úgy amúgy nem is olyan fajsúlyos dolog. De Magyarországról van szó. És sajnos, vagy nem sajnos a két oldal (gyengébbek kedvéért a két oldal a bal és jobb, nem a kérdésben szereplő Fidesz és Jobbik) közt akkora szakadék húzódik ideológiailag, jövőkép tekintetében, eszközök és gondolkodásmód terén, hogy ha két ember egy párkapcsolatban hosszútávra tervez, akkor a politikai identitás elkerülhetetlen szempont. Na persze csak abban az esetben, ha a felek tájékozottsága és politikai érdeklődése nem merül ki négyévenkénti ikszelgetésben. Mert ez esetben teljesen mindegy, egy családban ki mire szavaz, nincsenek elvi ütközések. Egyébként a jó hírem az, hogy nem kell kidobnod a barátnődet. A Fidesznek 25 évvel ezelőtt olyan arca volt, mint most a Jobbiknak. A Jobbiknak pedig, ha kormányra kerül, 25 év múlva olyan arca lesz, mint most a Fidesznek. Ha ezutóbbi forgatókönyv szerint létezni fog egyáltalán 25 év múlva Magyarország a jelenlegi formájában. Az eszközeik, az ideológiájuk összehúz, a lapjaikat aszerint terítik, milyen társadalmi rétegeket szeretnének megszerezni. Látható, hogy a két erő szavazótábora is ide-oda táncol. Anélkül, hogy részletekbe bonyolódnék, csak annyit mondok, és előre szóltam..., ma Magyarországon nincsen jó választás, de a Jobbik a legrosszabb.
2014. márc. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nem a konkrét két párt a lényeg, ezért ne dobd ki. Viszont ha a barátnőd mondjuk igazi baloldali beállítottságú lenne, te pedig jobb akkor hosszú távon gondok lennének, és nem feltétlen a választáskor. Teljesen máshogy tekintetek a világra, és ez túlmutat a pártokon. Egy Fidesz-Jobbik dolog nem azt mutatja hogy nagyon más lenne a nézet, akkor meg mindegy ki melyik pártra nyom.
2014. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az ÉRTELMES. Hozzászólásokat, lehet, de abban van valami, hogy ha még ebben sem értünk egyet, akkor nem fog menni, de azért megbeszéljük.
2014. márc. 27. 07:00
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne ez legyen a döntő ok. Szerintem szavazz te is a Jobbikra, mert a többiről már mindent tudunk.
2014. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!