Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egyszerre két emberbe szerelmes valaki? (mert én így érzek)

Figyelt kérdés
érzett már valaki hasonlót?
2009. dec. 17. 08:44
 1/7 thedani ***** válasza:

Az nem szerelem, csak erős vonzódás. Biztos most érsz és annyira erős a vonzódás hogy azt hiszed hogy szerelem. Velem is volt ilyen fiatalabb koromban, mivel én mindig is szerelemigényes pasi voltam. De ez nem szerelem, válassz egyet és kész, majd vele megtapasztalhatod mi is az igazi szerelem, már ha szerencséd van.


21\F V.D.

2009. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor létezhet, ha nem volt még soha szerelmes, és ezért nem tud róla, hogy összekeveri valami más vonzalommal, ami már természetesen kialakulhat több emberrel is.

a szerelem lényege pont az exkluzivitás, hogy úgy érzed, hogy egy ember más, mint a többi hatmilliárd.

2009. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem szerelem, hanem erős vonzódás, szerelmes egyszerre csak egy emberbe lehetsz. Ki lehet könnyen deríteni, hogy melyiket "szereted" jobban. melyik hiányzik ha nincs veled? Van amikor az egyikkel vagy de közben a másikra gondolsz és hiányzik? Melyikről fantáziálsz többet? Melyikre vagy féltékeny?
2009. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha más szerint nem létezik, te pedig mégis így érzed, melyikőtöknek hiszel/kinek a válaszát érzed igaznak? Amelyiket hinni, igaznak elfogadni kell, vagy amelyiket tapasztalod?
2009. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a gyökérarcúakra!!! Persze, hogy létezik! A szív és szeretet nem korlátozódhat egy személyre. Ahogy az anyának se osztódik a szeretete, amikor mégegy gyereke születik, úgy több fiúba is lehetsz egyszerre szerelmes. Sajnos így vagy úgy választanod kell köztük, mert általában ez a természetes és elvárt ebben a társadalomban. De lényegében teljesen lehetséges.
2009. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár elég ritka.
2009. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erős vonzódás mi??? Nem merik maguknak bevallani, hogy szerelmesek voltak és elbaltázták a dolgokat, ésakkor kitalálják, hogy: "ááá! Csak erős vonzódást éreztem!".
2009. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!