Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány. Hogyan mondjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogyan mondjam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, nagyon bejön egy lány gyönyörű, kedves aranyos, cuki, szép meg minden de van egy kis gond. Nem tudom hogy viszonozza Ő. nekem Ő a nagy Ő (kérem a hasnló kommenteket mellőzük: ilyen fiatalon nagy Ő???) amúgy jó barátok vagyon, osztálytrásam sokat dumálunk szoktam neki a nagy Ő-ről is de nem tudja hogy Ő az. Van palija aki nem éppen kedves (de szép neki) és ezt Ő mondta szóval tudja is... Megkértem hogy beszéljünk majd 4 szem közt és akkor gondoltam hogy elmondodm neki... Kérlek segítsetek!


1. Hogyan mondjam (felveztő szöveg vagy valami)

2. Helye?

3. Esetleges első randi


Amúgy az oszt. társam!

Előre is köszi!


Én: 13 éves vagyok fiú

Ő: 13 éves lány



#barátnő #csaj #csajpozás
2014. márc. 25. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Kérdező: Arra is gondoltam, hogy az igazság elmodásával nem veszíthetek:

a) Barátok maradunk

b) csajom lesz

2014. márc. 25. 16:47
 2/4 anonim válasza:
Ha a palija erösebb nálad akkor kussolj s ne mondj nek simmit s ha nem akkor tied a pálya.
2014. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. beszélgessetek szépen, de egyszer csak térj rá a témára. hízelegj neki, aztán szépen vezesd le hogy tetszel neki. ha nem akarna tőled semmit, nem barátkoznátok.

2.hívd félre egyszerűen a suliban vagy ahol taliztok rendszeresen.

3. pizzázó, kávézó, fagyizó, cukrászda. de NE MOZIBA! akkor nem beszélgettek.

tényleg nem veszíthetsz semmit.

de az még fontos, hogy csak akkor mond el neki, ha te is látod, hogy tetszel neki.

,,ha egy lány szerelmes, azt látod a mosolyából, ha egy fiú szerelmes, azt látod a szeméből."

2014. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ELSŐ KOMMENTELŐ: A palija 6.o-so (én meg Ő 7.-es) nem vagyok annyire erős de ellene nem lehet bajom :D


MÁSODIK KOMMENTELŐ:

Köszönöm szépen a válaszodat! :D

1) ok az menni fog. a hízelgés alatt azt érted h dicsérgessem meg ilyenek?

2-3) okés nagyon fogok izgulni


Valami szöveget tudtok mondani meg tanácsot hogy ne izguljak annyira?


Egyébként szoktunk futni menni... futunk 2-3 kört és után fénykepzkedünk kicsit összebújva meg dumálunk órákat... Ez mit jelent?

2014. márc. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!