Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem azt, hogy ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy ebben a szituációban nem csak ő sértődhet meg?

Figyelt kérdés

Lassan másfél hónapja hogy megismerkedtem egy fiúval itt gyakorin. Már az elejétől fogva elmondta, hogy tetszem neki. Én szerettem volna ennek ellenére jobban megismerni, majd csak azután véleményt mondani. Hiába próbálkoztam a kérdéseimmel, mindig terelte a szót. Képet sem kaptam. Kínos csend állt be, sértődött meg párszor, nem jogosan szerintem.

Ma azt mondta, hogy egész nap rám gondol, és szeret. Erre én kértem, hogy ne értsen félre, és szerintem teljesen pozitív hangon elmondtam mit gondolok, hogy nekem ennyi ismertség még kevés, szeretném jobban megismerni. Kérte, hogy hagyjuk a témát, erre elköszönt röviden, majd otthagyott..

Mire véljem?



2014. márc. 25. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülye.
2014. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami lényeges dolgot elhallgat, amit nyilván nem szeretne a tudomásodra adni. Talán valamit, amiről azt hiszi, elveszti az esélyét nálad. Érdemes megbeszélni vele, ha tényleg kedveled.
2014. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbálok vele beszélni, de nem, egyszerűen nem hagyja. Belehajszol olyan szituációkba, ahol mindig oda lyukadunk ki, hogy nekem kellene bűntudatot éreznem..
2014. márc. 25. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy fikarcnyi önbizalma sincs és inkább hagyta ezt az egészet.

Vagy csak szórakozott és mivel te már jobb ismeretséget akartál így már nem ment tovább.

2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 199303 ***** válasza:
elmondod nekem akár itt akár privátba a nevét vagy azt hol él? csak mert velem is szinte ugyan ez történt ugyan itt és kíváncsi lennék hogy ugyan az-e
2014. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így jártam valakivel itt! :)

És nem is kaptam választ a miértekre.

Esetleg nem írod meg priviben a nevét,hogy nem e ugyan az a személy?

2014. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom nem egyedül vagyok ebben a cipőben. Nevét nem szeretném elárulni. :)
2014. márc. 25. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

...


Sztem nem itt kellene ismerkedni...


De ha már voltál szives érte kiirni a kerdest:


Lehet h azt varja h Te irj neki, esetleg irhatsz neki egy utolsot, de tobbet nem "ér". Végülis nem tudod biztosra h kivel beszélsz, bár ezek ilyen futo kapcsolatok. Én is rengeteg lánnyal ismerkedtem meg, kb. 15 közül 3 jött be külsőre, az egyikkel alábbhagytak az érzelmek a sok levelezésben, a 2.-nak én nem jöttem be, a 3.-al pedig most levelezgetek. A beszélgetések során (mivel nem ismerem őket eloben) belementem mellyebb temakba is. Mostmár kiszedtem belőle (levelezgetesekbol) a pozitiv informaciokat, amiket a valo eletben is tudok hasznositani. Miért?

Mert ezekhez az érzelmekhez kell a személyes találkozás, esetleg első látás vagy ismertség. Nem mintha nem lenne kivetel, mert mindig hallani, de az ilyen "nem is erzekellek" csak a szovegeidet olvasom annyira "fakók" és hamar alább hagynak az érzelmek, igaz az elején vki külsőre is elfogadhatot kepszelsz el. Aztán a kép, ami 10%-os eséllyel nem rontja el az osszkepet, hanem fokozza. Tehát a tapasztalatok révén ugy gondolom sokkal egyszerűbb a valóságban (ha tényleg hosszútávú, komoly kapcsolatot szeretnél), de ajánlom h levelezgess, ugyanis nagyon jó h "gyakorold" a beszélgetéseket kicsit vegyitve a flörttel és érzelmekkel. (Ezt most ne vegye föl senki, de azon is elgondolkodtam h miért ilyen kevés az olyan lány itt fenn, aki tényleg rendes, normális és küllemre is elfogadható. Lehet h azok jönnek ide nagyrészt akik élőben nem tudnak érvényesülni, vagy egyszerűen csak kézenfekvőbb otthon maradni, talán kis korú mint ém aki nem mehet mindennap szorakozohelyre vagy oda ahova akar. persze mindenkinel mas indok van.)


Sok Sikert!!! :DDD

2014. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem házas.
2014. márc. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!