Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, kb hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, kb hány éves korban jön el a nőknél az a pont, amikor már, , szinte bármelyik'' férfi jó nekik, csak rendes, kedves legyen, legyen átlagos munkája, hogy már végre babázhassanak?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy a legtöbb nő tizen és huszonéves korban olyan szinten válogat (tény) a pasik között, hogy az már vérlázító. De egyszer ez megfordul, márpedig sok nő egyedül marad bizonyos kor felett is, amikor már nem tehetik eg azt, hogy annyira válogatnak. Láttam ma az rtl klubon egy csaló pasiról videot, hogy kb 100 nőt lopott meg, úgy hogy közben az a pasi nagyon de nagyon nem nézett ki jól. Full kopasz, előnytelen arcszerkezet, masszív sörhas stb. Mégis több száz nő (37-45 éves és nem ágrólszakadtak)bele volt zúgva, hogy mennyire kedves, odaadó stb, az meg kihasználta őket. Tehát eljön az a pont úgy tűnik, amikor már ez a pasi is jó, de mikor és milyennek kell lennie ennek a pasinak, hogy jó legyen az ilyen nőknek.
2014. márc. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos kamu videó volt :D
2014. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függő, hanem személyiség függő inkább.

Van, aki már a húszas évei elején is ilyen. Van, aki 30 évesen sem lesz kétségbeesett.

2014. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Nem az volt.
2014. márc. 26. 19:16
 4/8 ASOT ***** válasza:

Én ismertem egy ilyen lányt és akkor még csak 23 éves volt, és viszonylag jól is nézett ki, válogathatott is volna kényelmesen, de gyakorlatilag neki csak az volt a lényeg, hogy "fa*z" legyen. De minden félével lefeküdt , fiatallal idősebbel, igénytelen piásokkal kövérekkel tökmindegy.

Aztán egy idő után már b**>aszhatta, mert rossz lett a híre.

2014. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A válogatás önmagában nem rossz. Sok pasi kedves meg aranyos, de attól még elviselhetetlen (mondjuk nyavalygós stb) és azt hiszik,azért nem kellenek a nőknek mert csúnyák, pedig nem. Én intelligenciára, személyiségre, kreativitásra nagyon válogatós vagyok, pedig már rég elmúltam harminc.
2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:

A férfiak is válogatósak, legalábbis én biztosan, magasan van a léc, nyámnyila, önállótlan, mindent a férfitól váró nőktől kiver a víz, na meg persze csúnyák sem érdekelnek.

26F

2014. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt jó bármelyik férfi, és nem azért met válogatós lennék, csupán csak olyannal szeretek kezdeményezni, akiben érzem, hogy meg van az amit keresek. A többire nem pazarlok időt.
2014. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérlázító, hogy nem fekszik le az ember lánya fűvel-fával? Gondolom, neked se mindegy, hogy kivel jársz, kivel fekszel és kelsz és töltöd együtt a napjaidat. De, ha ennyire nem vagy elégedett magaddal, akkor változtass, ne másokat okolj.
2014. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!