Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kavarás után kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarás után kialakulhat friendzone?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Több hónapja megismerkedtem egy huszonéves sráccal, egyből megtetszettünk egymásnak, randizgattunk is egy hónapig, viszont ő akkor lépett ki egy komoly kapcsolatból. A lány iránt még mindig érez azóta is (esélytelen, hogy újra összejöjjenek), így a randik abbamaradtak, de utána még egy jó ideig kavartunk.(azt mondtam neki, hogy nekem ez érzelemmentes, de ha nem hülye, tudja, hogy ez nem igaz.) Ezalatt az idő alatt nagyon megszerettük egymást, minden egyes nap beszélünk, egy társaságba kerültünk, így rengeteg időt töltünk együtt. A probléma csak az, hogy nem értem ő mit érez irántam. Szeret engem, törődik velem és igényli a társaságomat, de egyre jobban úgy tűnik, hogy csak úgy, mint barát... Előttem csókolózik más lányokkal a buliban, elmondja nekem az összes nőügyét és ilyenkor előtte mint nő mintha megszűnnék létezni. De bulin kívül ugyanúgy "piszkál", figyel rám, átölel csak úgy stb. Ezeket mással nem csinálja, de velem folyamatosan törődik, pl. nem hagy addig békén amíg el nem mondom mi bajom, más lányt ott hagyna 2 másodperc után. Ilyenkor most barátzónába kerültem? Ki lehet onnan kerülni valahogy? Tudom, hogy amíg el nem felejti az exét, esélyem sincs vele kapcsolatra, de azt akarom, hogy úgy tekintsen rám mint nő, aki tetszik neki, ne úgy mint egy haverra. 1-2 hónapja még arról beszéltünk, hogyha az érzései nem lennének az ex felé, mi együtt lennénk. Azóta köztünk viszont nem történt semmi több, ő pedig mostanában ráállt az egy éjszakás kalandokra, akiket a szemem előtt szed fel... Hogy lehet ezt értelmezni?

2014. márc. 27. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondtam neki, hogy nekem ez érzelemmentes, de ha nem hülye, tudja, hogy ez nem igaz"


Esküszöm nem értem a nőket. Mi a francért mondtad ezt főleg, ha ez NEM IS IGAZ?! Maradtál volna csöndben. A férfiak nem gondolatolvasók és a jelek olvasásában sem olyan pengék ahogy azt sok lány elképzeli.

Igen, barátzónában vagy! Nem biztos, hogy ki tudsz kerülni onnan, ezt embere válogatja. Minden esetre, ha nem adod tudtára, hogy részedről több ez mint barátság ott is maradsz az idők végezetéig. Tudsz kommunikálni, használd.

2014. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel te azt mondtad, hogy számodra ez az egész érzelemmentes, ezáltal belekerültél a baráti zónába. Innen elég nehéz kikerülni, sőt lehetetlen, mivel nagy a valószínűsége, hogy ő nem úgy érez, mint te. Szimplán "lány haverként" tekint rád a leírtakat elolvasva. Ha el is mondod neki mit gondolsz, akkor vagy megszakad ez a viszony vagy bele megy egy kapcsolatba, amit viszont kötve hiszek, mivel azt írtad, hogy most lett vége nem rég egy komoly kapcsolatának. Ha igazán szerette azt a lány, akkor sok időbe telik, mire kiveri a fejéből. Ezért is vannak az egy éjszakás kalandjai is. Te viszont ott vagy neki állandó támaszként ha szüksége van a törődésre, azért bánik veled bensőségesebben.
2014. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, én is azt mondom. Kevesen látnak a szavak mögé, van akinek meg kell mondani konkrétan. Lehet visszautasításnak vette. Amúgy én ezt nem is tudnám elviselni h előttem csajozzon...
2014. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!