Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kikerulni "Friendzone"-bol?

Figyelt kérdés
Van egy csaj nagyon szeretem ot,jol kijovok vele de csak barat vagyok neki,mikor korhazba kerultem szo nelkul jott es meglatogatott,probaltam celozni ra ilyesmi de semmi...amikor nemvolt pasija nagyon sokat beszeltunk,mikor volt szinte alig...valami tipp jol jonne megkoszonnem?!en 24/f csaj 17

2014. márc. 20. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már nem birod elviselni a baráti zónát akkor fogod a csajt leülteted és mindent elmondasz neki. Az egyenesség híve vagyok. Nem kell húzni halasztani abból előny nem származik. Vagy továbbra is tapogatózol a sötétben barátként vagy beszélsz vele és akkor legalább minden kiderül.
2014. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy balegyenessel gyorsan az enemyzone-ban találhatod magadat.
2014. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es igen am,de akkor lehet minden lessz vagy szoszerint semmi...

2es ez jo ,jot nevettem rajta 😃

2014. márc. 20. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta se változott sajnos a helyzet...sőt...
2014. okt. 26. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megtetszel neki.
2014. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha betesz a legjobb "barátnak" alapjáraton nem jövök be neki....
2014. okt. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!