Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is előfordul hasonló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is előfordul hasonló, vagy csak az én párom ilyen?

Figyelt kérdés

Bocsánat a rossz kategória miatt.

Arra célzok,ha valamit elrontok,eltörök véletlen valamit,akkor rögtön kiabál vagy beszól. Nem tudom ez mennyire normális,de én sose szoktam neki semmi olyat mondani,ha ő tesz ki valamit.

Ma észrevettem,hogy hiányzik egy kis darab szemüveglencse,de nem zavarja a szemem,meg nem is hordom állandóan.Rendesen félek elmondani neki,mert tudom,hogy ki lesz akadva.


2014. márc. 27. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni ezt a dolgot. Szerintem nem természetes, ha minden ilyesmiért ordibál. Egyszer minden dolog elromlik és összetörik, semmi nem tart örökké.
2014. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párod egy idegbeteg. Nálunk semmi ilyesmi nem szokott előfordulni.
2014. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen, teljesen normális ha néha valaki elejt valamit, összetörik, kiborul stb. Ilyenkor max viccesen szól be. Nálunk inkább az van, hogy elfelejtek mindent ez néha tényleg zavarja, ismerem már ilyenkor látom rajta, de akkor is kedvesen szól, hogy "egyszer a fejemet hagyom el" stb...Ez amúgy szerintem attól is függ mennyire vagy peches. Egyik barátnőm például szörnyű ő tényleg mindig mindent elront, szétszed, összetör, de nála ez mindennapos és elintézi egy legyintéssel, vagy jót röhög rajta pedig már 30 éves. Emlékszek mikor kicsik voltunk és náluk voltam akkor kb. semmit nem lehetett csinálni, lábujjhegyen járni, csöndbe lenni mikor meg ő volt nálunk akkor teljesen elengedte magát. Olyan hangosan röhögött, hogy anyumék nem tudtak aludni tőle, mindig minden tönkrement amihez csak hozzányúlt és ő tényleg szörnyen idegesítő tudott lenni vele sokszor én is összevesztem, de gondolom nálad ezek nem mindennapos dolgok.
2014. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!