Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők miért nézik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért nézik le azokat a srácokat, akik számítógépen szoktak játszani?

Figyelt kérdés
Itt most nem az elfajzott kockákra gondolok, akik 0-24 ott ülnek, hanem csak kikapcsolódás szintjén. Őszintén, mitől másabb ez, mint megnézni egy filmet, vagy zenét hallatni, vagy akármilyen más hobbi? Miért kell "gyerekesnek" titulálni ezért valakit?

2014. márc. 27. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha napján, ha időm engedi és lazulni akarok, de még sem ítélt el eddig érte senki.
2014. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

barátom is szokott játszani a gépen de nem nézem le érte vagy valami :) mindenkinek más jön be, én pl inkább olvasok helyette, most akkor ezért is le lehetne engem nézni :)

senki se egyforma , ettől meg nem gyerekes szerintem :)

2014. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. De nem hiszem, hogy jön válasz olyantól aki lenézi őket.
2014. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Soha nem ítéltem el ezért senkit.

Én nő vagyok, de jó magam is játszom számítógépes játékokkal. Még ma is, pedig 26 éves vagyok, mégsem érzem magam gyerekesnek:) Lövöldözős, autóversenyzős, stb. Sőt, anno idején volt, hogy haverokkal multiban játszottam.:)

Nincs ezzel semmi gond, általában azok szólják meg az ilyen embert, akik nem szeretik az ilyen fajta kikapcsolódást. Mindenki mást szeret, máshogy kapcsolódik ki, te pedig kapcsolódj úgy ki, ahogy neked tetszik.:) Bár egyébként olvasni is szeretek, de néha bizony megy a játék is.:)

2014. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam játszani, nem nézem le azokat a fiúkat akik szoktak. Barátom is szokott, apám is, pedig ő már 46 éves, de a mai napig leül néha pár órát játszani. Lehet "gyerekes", de a jó értelemben. Ki mondta, hogy bizonyos életkor felett már tilos az embernek "gyerekes" dolgokkal foglalkoznia, és csak és kizárólag komoly és "felnőttes" dolgok érdekelhetik? Nincsen ezzel semmi baj. Inkább ez legyen neki a kikapcsolódás, minthogy a kocsmában sörözzön a haverokkal, vagy mindenféle prolibulikban töltse az estéit.
2014. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rám sem igaz. :D Én magam is szoktam játszani kikapcsolódás céljából számítógépen, vagy PS-en. :D

Ráadásul a barátom mindig valami PC-t kap ajándékba, ha olyan nap van. :D

2014. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem nézek le emiatt senkit, de nálam mondhatni kizáróok. Jómagam időpazarlásnak tartom, így nem is szoktam játszani, tehát együtt nem tudnánk ily módon szórakozni. Viszont azzal sem békülnék ki, ha miközben ő játszik, én valami mást csinálok mellette. Nem tudnám az életmódját összehangolni a sajátommal, én jobban szeretek kirándulni, mint bent gubbasztani.
2014. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem hardcore kocka vagyok.

Szerencsémre nem online stratégiai vagy szerepjátékos, hanem COD és hasonló játékokban vagyok otthon. Csak kockaszintmérés ként, én az összeset, amivel játszottam már, át vittem a legnehezebb szinten is.Kivéve az utolsó, mert ahhoz izmosítani kell a gépen.(az most el se indul)

Aki valamiért nagyon oda van, azt épp nem érdekli mások véleménye a dologról.

Legalábbis engem nem érdekel. Ennek ellenére majdnem mindig volt barátnőm, többnyire (szerintem) szép és vékony csajok.

Szóval szummárum nincs összefüggés a kettő közt.

2014. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7


Miért, aki játszik a gépen néha, az nem szerethet kirándulni...?


Na meg ki az aki MINDIG a másikkal együtt csinál valamit?

2014. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi lennék, #7-es. Miért nem jó, ha közben mindketten mást csináltok? Egyébként én is szoktam olvasni, biciklizni például. Nem zárja ki egyik a másikat.
2014. márc. 27. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!