Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de úgy érzem az édesanyját jobban szereti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy úgy érzem a párom jobban szereti az édesanyját, mint engem. Ezt egészen addig észre sem vettem, amíg a barátom azt nem mondta egyszer nekem: "Ha anya hozzámér vagy megsimogat, akkor neked nem kell ugyanezt tenni" vagy valami ilyesmi, pontosan már nem emlékszem rá. Rettentő rosszul esett, hiszen semmi ilyenről nem esett szó.

A másik meg egy olyan eset, amikor a párom kórházba utalták vizsgálatokra. Megkérdeztem, hogy elmenjek-e vele és azt mondta, hogy nem kell. Onnan egy nagyobb kórházba küldték kezelésre, de már időm nem volt megkérdezni, hogy menjek-e vele, mivel közölte, hogy anyuval megyek. Ez is nagyon rosszul esett nekem, hogy eszébe se jutott, hogy én elkísérjem-e.

A párom 22 éves és a szüleivel él. Az édesanyja bármit megtesz, amit a fiacskája kíván. Rettentően zavar ez az egész.Lassan szeretnénk összeköltözni, de félek, hogy nem fog tudni leválni az édesanyjától.



2014. márc. 27. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is nagyon fog elválni .:-)
2014. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ilyenek a nők. elképzelik végletekig a félelmeiket és aszerint cselekszenek. majd csodálkoznak, h valóra vált
2014. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért szerinted én most mit tettem rosszul? :/
2014. márc. 27. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tettél rosszul. Sajnos van olyan, hogy anyuci pici fia és erre a "gyerek" is vevő. Ha szereted őt, ezt el kell fogadni. Talán benned még nem bízik annyira mint az anyjában ez azért változni fog jóesetben. Onnantól jobb a helyzet hogyha különköltözik. Ne akarj vele versenyezni, mindkettőtöket máskép szeret. De igazándiból ez sosem múlik el (illetve, de egyszer csak elmúlik, ha érted). Viszont onnantól rád fog tapadni, de hát addig van pár év.
2014. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az a normális, ha az anyját jobban szereti nálad

(és reménykedj benne, hogy a te gyereked is majd így fog érezni)

2014. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod rosszul esik az embernek, hogy ha azt mondják neki, hogy "majd anya, mert ő jobban tudja" :/ És esélyt se ad arra, hogy én megpróbáljam jobban csinálni(vagy legalább ugyanúgy, ahogy az édesanyja) azt a valamit, amiről éppen szó van.
2014. márc. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!